P0

Verslas

SBA grupės Technologijų ir inovacijų parke įkasta kapsulė ateities kartoms

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-23


Antradienį iškilmingai paminėta SBA grupės Technologijų ir inovacijų parko statybos darbų pradžia – Klaipėdos rajono Gobergiškės kaime vyko simbolinės kapsulės įkasimo ceremonija. Ji buvo pristatyta dronu, o į žemę ją su laišku ateities kartoms įleido robotas.

„Nuoširdžiai džiaugiamės jūsų pasirinkimu savo verslą kurti Klaipėdos rajone. Tai yra ir didelė atsakomybė. Pasižadame, kad viską, ką jūs sakysite, girdėsime ir tikrai stengsimės padėti“, – ceremonijos metu kalbėjo Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

SBA grupės viceprezidentas Egidijus Valentinavičius informavo, kad Technologijų ir inovacijų parką ketinama vystyti trimis etapais.

„Iš pradžių atsiras modernus specializuotas logistikos centras, į kurį planuojame investuoti 18 milijonų eurų. Ilgai nelaukiant daromi ir kito etapo žingsniai. Jau pradėti pastato projektavimo darbai, užsakoma įranga baldų komponentų gamyklai, į
kurią bus investuota dar 15 milijonų eurų. Ji turi pradėti dirbti kitų metų rudenį“, – teigė Egidijus Valentinavčius.

Pasak SBA grupės viceprezidento, galutiniai štrichai parke bus sudėti trečio etapo metu, kurį žadama baigti iki 2027 metų. Visų etapų pabaigoje parko pastatų plotas sieks 160 tūkst. kv. m

„Norisi, kad įkasdami šią simbolinę kapsulę įžiebtume kibirkštį židinio, apie kurį telksis tie, kas svajoja, tiki, ieško, kuria ir įgyvendina savo svajones. Tegul tai būna vienas pirmųjų, bet vienas iš daugelio tokių ateities židinių pačioje pažangiausioje, inovacijas kuriančioje pasaulio šalyje. Tokioje Lietuvoje, apie kurią mes svajojame, kokios tikimės ir dėl kurios dedame visas pastangas“, – kalbėjo Egidijus Valentinavčius.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2019-07-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt