P0

Mums rašo

Klaipėdos bendruomenės – Jūros šventės eisenoje (1)

Renaldas Kulikauskas, Klaipėdos bendruomenių asociacijos pirmininkas
2019-07-24


Jau paskelbta šių metų Jūros šventės programa. Nežinau kaip Jums, bet man tai viena iš dviejų svarbiausių mūsų miesto švenčių, kuri visada simboliškai prasideda nuo tradicinio Jūros šventės eisenos stebėjimo.

Kiekvienas ieško patogios stebėjimo vietos. Pastaruosius kelis metus stebėjimui rinkausi Herkaus Manto ir Liepų gatvių sankryžą – posūkyje eisena kiek sulėtėja, kas suteikia progą geriau apžiūrėti eisenos dalyvius ir jų pasirinktas išsiskyrimo priemones.

Eisenoje dalyvauja keli tūkstančiai jūrinių kompanijų ir šventės rėmėjų atstovų, tačiau šimtus kartų didesnė klaipėdiečių ir miesto svečių armija mėgaujasi stebėtojo pozicija. Tarp tų stebinčiųjų visada yra tokių, kurie norėtų prisijungti prie to šventės gaivalo, bet jei nedirbi „Begoje” ar „Klaipėdos naftoje”, nestudijuoji Klaipėdos universitete ar nepriklausai jaunimo organizacijas vienijančiam KLAS, ar bet kuriai kitai organizacijai, kurios pavadinimą neša renginio organizatoriai, kažkaip nedrąsu. Ar ne? Bet šiais metais yra kitaip!

Yra viena organizacija, kuri vienija visus, nepriklausomai nuo to, kur Tu dirbi, nepriklausomai nuo to, studijuoji ar ne, esi jaunas ar pagyvenęs – tai vietos bendruomenė. Šių metų eiseną papildys Klaipėdos bendruomenės ir visi jau prisijungę ar dar nespėjusių to padaryti vietos bendruomenių bendraminčiai.

Todėl, jei jauti, kad Tau svarbu kaip gyvensime rytoj, jauti, kad turi idėjų kaip padaryti kiemą, rajoną, o gal ir visą miestą, jaukesnius ir patogesnius gyvenimui, nori, kad Klaipėda būtų patraukli dirbti, gyventi ir sugyventi su kaimynais, gali realizuoti svajonę tapti Jūros šventės eisenos gaivalo dalimi, nes Tu ir esi Bendruomenė. Kviečiame prisijungti!

Klaipėdieti, penktadienį, liepos 26 d., 17.30 val., ateik į I. Kanto g., surask informacinę lentelę Nr. 33 su pavadinimu „KLAIPĖDOS MIESTO BENDRUOMENĖS“. Mums reikia Tavo palaikymo, reikia pagalbos pučiant šventinius eisenos balionus ir nešant Klaipėdos bendruomenėms mero įteiktą miesto vėliavą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Klaipėdos miesto bendruomenės:

Alksnynės bendruomenė,
Berželio bendruomenė,
Dangės bendruomenė,
Girulių bendruomenė,
Individualių namų savininkų bendruomenė „Smeltė“,
Klaipėdos bendruomenių asociacija (KBA),
Klaipėdos senamiesčio gyventojų bendruomenė,
Malūno parko bendruomenė (besikurianti),
Marių bendruomenė,
Melnragės bendruomenė,
Miško kvartalo bendruomenė,
Paupių bendruomenė,
Pirmosios Melnragės bendruomenė,
Tauralaukio bendruomenė (besikurianti),
Vitės bendruomenė,
Žolynų gatvės bendruomenė,
Žvejybos uosto bendruomenė.


  2019-07-24

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos bendruomenės – Jūros šventės eisenoje”

  1. AvatarKaskis free (IP: 88.119.39.225)

   Pajace tu. :D) Užkastas triubaciaus trojos arkly. Manai niekas neatpažins nežinos ir paskaitys tave tikru rimtu bendruomeniu atstovu? Taigi tu ir išrastas buvai tam kad nustumti visus idėjinius miesto visuomenininkus. Ir pastatyti tave kaip lyderį. Verslininką?!:D).//////////Ką tu nuveikei bendruomenėms per 10 mėnesių? Iš kur paramą gauni? Ivardink konkrečiai.:D)////// Manau kad tau nesinorės pasakyti..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt