P0

Kultūra

Rodys „Mano mažytę žmoną“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-24


Džiaugdamasi vasariška saule ir išsiilgusi romantiškos nuotaikos, kino klubo „8 ½” komanda kviečia susitikti uostamiesčio Koncertų salės parko estradoje su įstabiu ir jaunatviška meile alsuojančiu lietuviškos kino klasikos filmu „Mano mažytė žmona“ (rež. Raimundas Banionis, 1985 m.).

Vienoje Kauno kavinėje susipažįsta keturi jauni žmonės: Rūta su Aukse bebaigiančios mokyklą, Linas ir Tomas – jau studentai. Netrukus atsitiktinė pažintis perauga į stiprų susižavėjimą, meilę. Kartą Linas ir Tomas atsitiktinai sužino, kad Rūta jiems melavo prisistatydama profesoriaus dukra. Tikroji jos šeima girtauja ir merginai tenka pavaduoti pasiligojusią mamą jos darbe vaikų namuose. Tai Liną stipriai paveikia ir  priešingai nei Rūta tikėjosi, jis ją įsimyli dar labiau. Norėdama ištraukti mylimąją iš tokio gyvenimo, jis įsidarbina laivų statykloje, išsinuomoja kambarėlį atokiame namelyje ir susituokia su Rūta. Galbūt jų keliais paseks ir Tomas su Aukse?

Filme kartu su Eleonora Koriznaite, Sauliumi Balandžiu, Linu Paugiu ir kitais aktoriais vaidina ir šiuo metu tarptautinę aktorės karjerą sėkmingai užsienyje padariusi Ingeborga Dapkūnaitė.

Filmą atvyks pristatyti jo režisierius Raimundas Banionis.

Kino mylėtojai laukiami liepos 31 dieną 21.30 valandą Koncertų salės parko estradoje.


Kultūros straipsnių vidus

2019-07-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt