P0

Politikų tribūna

Kad turistinių autobusų vairuotojams nereikėtų sukti ratų (2)

Audrius Petrošius, Klaipėdos miesto tarybos narys
2019-07-26


Danės gatvėje turime štai tokį neilgą ruožą, skirtą autobusų parkavimui. Pirmadienį kreipiausi į Klaipėdos m. savivaldybės administraciją su prašymu pakeisti ženklinimą, numatant, kad šios parkavimo vietos yra skirtos autobusams ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais, nes turizme darbo dienų ir savaitgalių atskyrimas praktiškai nedaro jokios įtakos.

Maža to, esant galimybėms paprašiau išskirti šias vietas kaip nuolatines autobusų parkavimui, paženklinant jas ant kelio, bei ateityje ieškoti būdų didinti tokių vietų skaičių prie turistų lankytinų objektų, pvz., numatyti bent vieną vietą prie piliavietes.

Apie tokias vietas paprašiau informuoti Turizmo informacijos centrą, kad šis įtrauktų jas į miesto žemėlapius bei informuotų viešbučių registratūras, o šios informaciją perduotų į miestą su grupėmis atvykstantiems autobusų vairuotojams.

Paprašiau informuoti ir Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą su prašymu aktyviai reaguoti į pažeidimus, kuomet šios vietos yra užstatomos kitų eismo dalyvių.

Tikslas? Į autobusų turizmo rinką įnešti aiškumo, kuriam esant autobusų vairuotojams nereikės sukti ratų ieškant, kur priparkuoti 12+ metrų transporto priemones, o čia jau slypi ir nepatogumai kitiems eismo dalyviams, ir ekologija, ir daug kitų aspektų.


  2019-07-26

  2 komentarai “Kad turistinių autobusų vairuotojams nereikėtų sukti ratų”

  1. AvatarRūpi tik centras? (IP: 86.100.89.119)

   Ir ką? Kruizų autobusai ir centre, pažeisdami visus įmanomus kelio ženklus, malasi. Danės gatvėje per daug garbės jiems stovėt. Kiti tai daro ištisomis dienomis. O toliau Danės gatvės rūpestingas žvilgsnis nesiekia?

   • AvatarAudrius Petrošius (IP: 188.69.193.130)

    Siekia, bet kaip suprantu pagal Jūsų logiką, jeigu į kokį nors pasiūlymą nebus įtraukti visi kiti įmanomi pasiūlymai, tai tas pirminis pasiūlymas bus nieko vertas, nes neapsprendžia visų miesto problemų, kurios Jums tuo metu šauna į galvą? Žinoma, geriausia – nieko nedaryti – tuomet nebus pagrindo ir reikšti pretenzijas:) Argumentuotų miestiečių pasiūlymų problemoms spręsti, kurios gali būti sprendžiamos pavienio tarybos nario, laukiu nuolatos el. paštu audrius.petrosius@klaipeda.lt . Žinoma, ne tokia maniera.
    Nors kol komentarai be identifikacijos, kitaip tikėtis būtų naivu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt