P0

Spyglys

Klaipėdiečiai – tikri šumacheriai*

Spyglys
2019-07-26


Visur spėjantis ir savo nosį kur reikia ir kur nereikia kaišiojantis Spyglys ketvirtadienį užfiksavo bent kelias potencialias avarines situacijas viename pietinės Klaipėdos rajone.

Čia Varpų gatvėje kelininkai ėmėsi lopyti kelio duobes. Darbas nuo ryto iki vakaro virė kaip iš pypkės, tačiau jokių įspėjamųjų ženklų apie vykdomus remonto darbus, nekalbant apie eismo apribojimus gatve, Spyglys kad ir kaip atidžiai žiūrėjo – neįžiūrėjo. Užtat bent kelias avarines situacijas spėjo užfiksuoti, pasidžiaugęs virtuoziškais klaipėdiečių vairavimo sugebėjimais. 

Beje, penktadienį darbai tokiu pačiu režimu ir tempu tęsėsi jau tolimesnėje Varpų gatvės atkarpoje.

Belieka tikėtis, kad nuo nelaimės ratuotus klaipėdiečius išgelbės jų šumacheriški vairavimo įgūdžiai.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-07-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt