P0

Fotoreportažai, Miestas

„Meridianas“ jau su Europos jūrinio paveldo ženklu (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-26


Penktadienio vidurdienį burlaivyje „Meridianas“ surengta ceremonija, kurios metu atidengtas šio laivo narystę Europos jūrinio paveldo organizacijoje žymintis simbolinis ženklas.

„Meridianas“ Europos jūrinio paveldo (European Maritime Heritage, EMH) tinklo dalimi tapo šį pavasarį Vokietijos mieste Rostoke vykusios EMH generalinės asamblėjos sprendimu. Amsterdame registruota ir pagal Nyderlandų teisę veikianti nevyriausybinė organizacija vienija tradicinių, istorinių laivų savininkus, o taip pat jūrų muziejus bei kitas jūrinio paveldo srityje dirbančias institucijas visoje Europoje.

Cceremonijoje dalyvavo ir EMH vicepirmininkas Thomas Hoppe iš Vokietijos.

Iš viso EMH turi apie keturiasdešimt narių beveik dvidešimtyje Europos valstybių. Asociacijai priklauso tūkstančiai įvairiausių istorinių laivų.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2019-07-26

  Vienas komentaras apie “„Meridianas“ jau su Europos jūrinio paveldo ženklu”

  1. AvatarNa taip (IP: 78.57.214.60)

   Meridianui paveldo statusas, neblogai, netgi puiku, o kas šalia? Niekinio projekto Muzikinio rekonstrukcija, “kartuvės”, kryžius, numatomas medžių iškirtimas dėl automobilių parkavimo sistemos sukūrimo muzikiniui ir t.t. … Kvailiau negali būti, bet sprendėjai jau tokie…. 😓

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt