P0

Transportas

Neringoje – dar dvi elektromobilių įkrovimo vietos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-26


Neringoje jau veikia dvi naujos didelės galios elektromobilių įkrovimo prieigos – po vieną Nidoje ir Juodkrantėje. Kiekvienoje stotelėje galima įkrauti po du automobilius. Vėliau tokią infrastruktūrą numatoma įrengti ir Preiloje bei Pervalkoje.

Nauja elektromobilių įkrovimo stotelė Nidoje įrengta greta esamos automobilių stovėjimo aikštelės Taikos g. 45. Ši aikštelė yra ties trečiuoju (pietiniu) įvažiavimu į Nidą.

Juodkrantėje iki šiol šioms transporto priemonėms skirtos infrastruktūros nebuvo. Pirmoji elektromobilių įkrovimo stotelė įrengta prie Juodkrantės prieplaukos automobilių stovėjimo aikštelės, esančios L. Rėzos g. 1D, greta gyvenvietės centrinės autobusų stotelės.

Abi stotelės įrengtos įgyvendinant Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamą projektą. Dėl to net penkerius metus po projekto įgyvendinimo pabaigos elektra varomą transportą jose bus galima įkrauti nemokamai. Be to, greta įkrovimo vietų bus įrengtos ir specialiai paženklintos elektromobiliams skirtos stovėjimo aikštelės.

Projekto įgyvenimui skirta 49 102 Eur Europos Sąjungos fondų lėšų. Neringos savivaldybės indėlis – 8 665 Eur.

Neringos savivaldybė primena, kad asmenys, į Neringą atvykstantys tik su elektra varomomis transporto priemonėmis, yra atleidžiami nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą. Tam būtina pateikti transporto priemonės registracijos liudijimą.


Transporto straipsnių vidus kompas

2019-07-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt