P0

Fotoreportažai, Miestas

Prancūzai užkariavo piliavietės dangų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-27


Vienu esminių šiųmetės šventės akcentų tapo „Plasticiens Volants“ – Prancūzijos kūrėjų komanda – penktadienio vakarą žmonių sausakimšoje Klaipėdos piliavietės aikštėje pristačiusi savo skraidantį spektaklį „Perlas”.

Viso spektaklio metu skamba autorinis muzikos takelis, o piliavietės kieme ir danguje vaidina tiek pripučiami skraidantys, tiek vaikščiojantys jūros gyvūnai. Spektaklis pasakoja, kaip perlas ištrūksta iš savo kiauto ir palieka jį, kad pažintų povandeninį pasaulį, kuriame jis sutinka begalę įvairiaspalvių gyvių – žaismingų jūrų arkliukų, kalmarų, egzotinių žuvų, krabų ir užburiančių medūzų. Tačiau perlą kėsinasi praryti grėsmingoji jūros gyvatė…

Visi spektaklių personažai – unikalūs autoriniai trupės kūrėjų darbai.

1976 m. veiklą pradėjusios komandos šūkis – „Užvaldykime dangų!” („Let’s occupy the sky!“),.

„Plasticiens Volants“ pasirodymus buvo galima išvysti atidarymo ir uždarymo ceremonijose Olimpinėse žaidynėse Sočyje, Olimpinės žaidynėse Rio de Žaneire.

Nespėjusieji pamatyti spektaklio, į jį dar dar gali suskubti: „Perlas”  dar kartą piliavietėje bus rodomas šeštadienį, 23 val.

Martyno Vainoriaus nuotr.


2019-07-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt