P0

Fotoreportažai, Miestas

Pasidalino atrinktomis mero padėkos vakaro akimirkomis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-28


Dėl Prezidentūros pageidavimo šiemet pirmą kartą Klaipėdos mero rengiamo Jūros šventės padėkos vakaro metu žurnalistams nebuvo leista rengti reportažų – nuotraukas, kuriose nėra prezidento, ir lakonišką tekstą išplatino patys organizatoriai.

Algirdo Kubaičio nuotraukoje matyti vakaro metu užfiksuotas Klaipėdos meras, prezidentas ir jo žmona.

„Nieko asmeniško, aš tikrai esu perdėm atviras žmogus ir aš tikrai niekada nebijau eiti į žmones, bendrauti su jais, bet, tiesą sakant, vakare aš norėčiau pirmiausia bendrauti su žmonėmis, o ne fotografuotis gyvenimo būdo žurnalams. Aš nemanau, kad tai mano iniciatyva, turbūt kiti žmonės laikėsi panašios nuostatos”, – taip tokį sprendimą žurnalistams šeštadienį pakomentavo pats prezidentas Gitanas Nausėda.

Šventė vyko Klaipėdos koncertų salės kiemelyje, čia koncertavo grupė „Rondo”. Anot pranešimo, vizualiniais šventės sprendimais rūpinosi dizainerė Olga Filatova-Kontrimienė, svečius vaišino armėniškos virtuvės šefas Armen Manukyan.


  2019-07-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt