P0 mobilus

Svarbu, Verslas

Klaipėdos rajone – naujas prekybos tinklas (8)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-07-29


Rugpjūčio 2 dieną Purmaliuose, Klaipėdos rajone, duris atvers prekybos tinklo „Express Market“ parduotuvė – tai pirmas iki šiol tik Kauno ir Vilniaus regionuose parduotuves turėjusios UAB „Kilminė” žingsnis į Vakarų Lietuvą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Bendrovės Marketingo skyriaus vadovas Vytautas Uskovas, paprašęs klausimus pateikti raštu, į juos praktiškai nieko neatsakė. Motyvuodamas konfidencialumu jis neatskleidė nei investicijų dydžio, nei planuojamo įdarbinti darbuotojų skaičiaus, nei to, ar bendrovė turi planų toliau plėstis Klaipėdos regione.

Nesulaukėme ir informacijos, kelinta iš viso tinkle bus ši naujoji parduotuvė. Prekybos tinklo interneto puslapio kontaktų skiltyje pateikiamame statiniame žemėlapyje matyti, kad Kauno regione šiuo metu yra apie 20 „Express Market“  parduotuvių, Vilniuje – penkios.  Tame pačiame puslapyje skelbiama, jog UAB „Kilminė” plečia savo veiklą ir ieško patalpų didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir rajonuose.

„Užtikrintai augantis mažmeninės prekybos tinklas „Express Market“, matantis Vakarų Lietuvos gyventojų poreikį patogiai ir greitai apsipirkti šalia namų, žengia pirmuosius žingsnius į Vakarų Lietuvą, taip patenkindamas pirkėjų lūkesčius. Pirmoji parduotuvė bus atidaroma 2019 m. rugpjūčio 02 d. 11 val., adresu Naujoji g. 29, Purmaliai (šalia Kalotės). Atidarymo metu bus organizuojamos įvairios akcijos, atrakcijos tiek mažiesiems, tiek didiesiems. „Express Market“ tinklas pradėjo savo veiklą nuo 1996 m., tad drąsiai galime teigti, kad nėra naujokas bei žino kliento poreikius. „Express Market“, tai – modernios iki 400 m2 parduotuvės. Pirkėjas jose greitai ir patogiai apsiperka, taupo savo laiką. Visose tinklo parduotuvėse pirkėjas yra įtraukiamas į asortimento sudarymą, kad lentynose rastų savo geidžiamą prekę. Žinoma, prekybos tinklas visada laukia norinčių prisijungti į darbščią „Express Market“ komandą ir kviečia dirbti kartu”, – tokį atsakymą į „Atviros Klaipėdos” klausimus pateikė V. Uskovas.

68 proc. Kaune registruotos UAB „Kilminė” akcijų valdo UAB „Fondegama” (pagal paskutinius Registrų centre esančius duomenis valdoma Maltoje registruotos bendrovės), 25 proc. Žeraldas Damušis, 7 proc. – Gvildas Galminas. Bendrovės pardavimo pajamos pernai sudarė 20,9 mln. eurų, ji gavo 1,02 mln. Eur grynojo pelno.

Visą prekybos centrą, kuriame nuomos pagrindais įsikurs „Express Market“, valdo UAB „Autostelė”. Registrų centro duomenimis, čia patalpas dar išsinuomojo UAB „BENU Vaistinė Lietuva”. Ant prekybos centro jau yra ir MB „Arauna” automobilių dalių parduotuvės iškaba.


2019-07-29

8 komentarai “Klaipėdos rajone – naujas prekybos tinklas”

  1. Nuoširdu ačiu tariu jums o ir linkiu kad jūsų parduotuvė džiugintų asortimentu , ir jus lydėtų sėkė ačiu kad jūs mums arčiau namų

  2. Rimkuose labai reikėtu prekybinio centro toks didelis eismas ir gyventoju daug. Yra ir senjoru kurie nelabai gali nuvykti į miesto centriukus.

  3. nieko čia gero… Kainos didelės, pasirinkimas mažokas, o baisiausia – sąlygos darbuotojams. Moka minimumą, prikrauna valandų ir krūvą atsakomybių… Vilniuje ir Kaune pastoviai darbuotojų neranda, tai priima bet ką.

  4. Sveiki, kodėl Rimkai pamiršti?Šitoks eismas, šitiek daug gyventojų… Nei parduotuvių, nei užkandiniu,nei vaistinių… 🙄

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt