P0

Kriminalai ir nelaimės

Mariose išgelbėjo burlentininką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-31


Trečiadienį, 17.20 val., Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras (JGKC) iš Bendrojo pagalbos centro gavo pranešimą, kad Kuršių mariose, apie 2,5 km į pietus nuo Kiaulės nugaros, su burlente plaukęs žmogus atsidūrė vandenyje. Pirminiais duomenimis, buvo nulūžęs burlentės stiebas.

Gelbėjimo operacijai iš Klaipėdos JGKC iškvietė Pakrančių apsaugos rinktinės katerį „Bumeranger“, o Nemirsetoje esančiame Karinių oro pajėgų Paieškos ir gelbėjimo poste į orą buvo pakeltas karinių oro pajėgų sraigtasparinis „Dauphin“, kuris išskrido į nelaimės rajoną.

Apie 18 val. JGKC gavo pasieniečių pranešimą, kad jų kateris „Bumeranger“ nukentėjusį asmenį sėkmingai ištraukė iš vandens. Asmuo buvo su gelbėjimosi liemene, jo sveikatos būklė gera, medikų pagalbos nereikėjo.


2019-07-31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt