P0

Veidai

Darbą pradėjo Klaipėdos apylinkės teismo pirmininko pavaduotojai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-01


Klaipėdos apylinkės teismas praneša, kad nuo liepos 29 dienos jo pirmininko pavaduotojo pareigas pradėjo eiti Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėjas Petras Mineikis. Į šias pareigas prezidentės dekretu teisėjas buvo paskirtas antrai kadencijai, o nuo rugpjūčio 1 d. šias pareigas taip pat pradėjo eiti ir teisėja Rima Gudienė.

Teismo pirmininkas Svajūnas Bliudsukis (centre) su savo pavaduotojais.

Petras Mineikis Klaipėdos apylinkės teisme teisėjo pareigas eina nuo 2007 metų, turi beveik 12 metų teisėjo darbo patirtį. Nuo 2013 iki 2018 metų ėjo teismo pirmininko pavaduotojo pareigas. Jis taip pat yra dirbęs inžinieriumi, juristu, advokato padėjėju, advokatu, Valstybės kontrolės vyresniuoju specialistu, turi 22 metus teisinio darbo stažo, nuolat aktyviai kelia kvalifikaciją dalyvaudamas nacionaliniuose teisėjams organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo mokymuose, seminaruose.

Pretendentų į teisėjus atrankos komisija Petrą Mineikį apibūdino kaip turintį puikius bendravimo gebėjimus tiek su pavieniais asmenimis, tiek su asmenų grupėmis, gerbiamą teisėjų ir teismo darbuotojų. Pagal apibendrintus anoniminės apklausos rezultatus, teismo darbuotojai apibūdino teisėją kaip kompetetingą, turintį autoritetą, pareigingą, komunikabilų asmenį.

Rima Gudienė į Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmus buvo perkelta iš Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų. Uostamiesčio teisme ji nagrinės baudžiamąsias bylas.

R. Gudienė nuo 2004 m. Klaipėdos apylinkės teisme dirbo teisėjo padėjėja, nuo 2013 metų Šiauliuose ji pradėjo eiti teisėjo pareigas. Pretendentų į teisėjus atrankos komisija teisėją apibūdina kaip jaunos kartos, dinamišką, itin aukštos profesinės kultūros teisėją, užtikrintai siekiančią rezultatų ir profesinės informacijos.

„Einant teismo pirmininko pavaduotojų pareigas, linkiu jums išminties, pozityvumo, konstruktyvaus ir lengvo bendravimo bei bendradarbiavimo“, – kolektyvo vardu sveikindamas teisėjus sakė teismo pirmininkas Svajūnas Bliudsukis.


  2019-08-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt