P0

Regionas

Neringa atnaujina tualetus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-01


Neringos savivaldybė praneša, kad pradėjo ne tik atnaujinti senus stacionarius tualetus, bet ieškoti galimybių įrengti naujus, juos prijungiant prie nuotekų tinklų.

Neringoje šiuo metu iš viso yra 11 stacionarių, vadinamųjų konteinerinių viešųjų tualetų bei apie pusę šimto biotualetų. Visi biudžetinė įstaigos „Paslaugos Neringai“ prižiūrimi viešieji tualetai yra nemokami.

Šią vasarą du viešieji tualetai atnaujinti Nidoje – ties Mažąja gelbėjimo stotimi ir Šiauriniu gelbėjimo postu. Šie tualetai ne tik pritaikyti žmonių su judumo problemomis, poreikiams, bet ir mažus vaikus turinčioms šeimoms – juose galima rasti vystymo lentas. Tokias lentas galima rasti visuose atnaujintuose Neringos viešuosiuose tualetuose.

Praėjusiais metais išviso atnaujinti 4 viešieji tualetai: greta Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus, prie Nidos ir Juodkrantės centrinių paplūdimių, Raganų kalno. Naują stacionarų viešąjį tualetą galima rasti ir Taikos gatvėje, ties aikštele, kurioje stoja ekskursiniai autobusai, bei ties Preilos gyvenvietės autobusų stotele. O nuo šios vasaros ir ties visais pagrindiniais įėjimais į Nidos paplūdimius.

Visi atnaujinti tualetai yra prijungti prie vandens ir nuotekų tinklų. Šių metų vasaros naujovė – visi viešieji tualetai lankytojams atviri visą parą.

Neringos savivaldybės administracija taip pat parengė techninį projektą, siekiant suremontuoti apleistą viešojo tualeto pastatą Juodkrantėje, esantį adresu Kalno g. 12 (greta dviračių ir pėsčiųjų tako, vedančio į pajūrį).

Anot savivaldybės pranešimo, viešųjų tualetų atnaujinimas ir esant poreikiui bei galimybei prijungimas prie vandens ir nuotekų tinklų, bus tęsiamas. Planuose – Preiloje ir Pervalkoje esnčios infrastruktūros atnaujinimas.


  2019-08-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt