P0

Spyglys

Paslaptingas pokalbis prie keturių akių*

Spyglys
2019-08-01


Nelengvas, oi nelengvas politikų ir valdininkų gyvenimas.

Nespėjo praūžti daug jėgų pareikalavusi jubiliejinė Jūros šventė, kurios renginiuose nori nenori teko miesto galvoms dalyvauti, o čia jau ir kasdieniai darbai pro visus kampus lenda.

Kad ir kaip Spyglys stengėsi, jam nepavyko išgirsti, kokius strategiškai svarbius miestiečiams klausimus prie keturių akių aptarinėjo du svarbiausieji miesto vadovai.

Kad neatrodytų, jog vasara yra tik atostogų ir atsipalaidavimo metas, trečiadienį didžioji dalis šiuo metu neatostogaujančių savivaldybės klerkų, pasikvietę ir būrį žurnalistų, sugužėjo apžiūrėti ilgokai užtrukusių įkurtuvių sunkiai gyvenantiems klaipėdiečiams skirtame daugiabutyje.

Meras, tvarkingai atsiskaitęs prieš žurnalistus, į šoną nuo visų pasikalbėti pasikvietė, jo paties teigimu, dėl užimtumo retai gyvai sutinkamą Savivaldybės administracijos direktorių Gintarą Neniškį.

Deja, bet kad ir kaip Spyglys stengėsi, jam nepavyko išgirsti, kokius strategiškai svarbius miestiečiams klausimus prie keturių akių aptarinėjo du svarbiausieji miesto vadovai.

Lieka tikėtis, jog svarbaus pokalbio rezultatai atsispindės būsimuose savivaldybės pranešimuose spaudai ar būsimose spaudos konferencijose, nekalbant apie būsimus politikų ir valdininkų darbus.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-08-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt