Kriminalai ir nelaimės

Elektroninės muzikos festivalis – su kanapių dūmu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-04


Savaitgalį Klaipėdoje, prie Kuršių marių pietinėje miesto dalyje Kairių g. vyko elektroninės muzikos festivalis „Klaipėda Sound“.

Jo metu vadinamoji žolė (marihuana) buvo rūkoma kone viešai.

„Klaipėda Sound” festivalis vyko prie marių pietinėje miesto dalyje. Palmiros Mart nuotr.

Dėl to policija pradėjo 5 ikiteisminius tyrimus: trys tyrimai dėl galimo disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pradėti dėl penktadienio vakare aptiktų kanapių ir du – dėl šeštadienį rastų kiek didesnių narkotinių medžiagų kiekio.

Penktadienį areštinėje dėl to atsidūrė 21 metų mergina ir 31 bei 39 metų vyrai.

Tuo metu šeštadienį apie 16.30 val. Kairių g. festivalio teritorijoje kinologai su tarnybiniu šunimi greta lauke ant žemės sėdėjusios apie 10 žmonių kompanijos aptiko plastikinį indelį su 16 augalinės kilmės rutuliukų, įtariama, hašišo. Jaunuoliai prisipažino festivalio metu rūkę žolę, tačiau teigė, jog  rasta plastiko dėžutė jiems nepriklauso. Jaunuoliai nurodė kitą asmenį, galimai pametusį ten draudžiamas medžiagas. Pagal pateiktą apibūdinimą festivalyje sulaikytas 25 metų vaikinas.

Pas dar vieną irgi 25 metų vaikiną Patrulių rinkinės pareigūnai aptiko, įtariama, narkotinę tabletę. Vaikinas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.


2019-08-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt