P0

Švietimas

Klaipėdos universiteto absolventams – savivaldybės premijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-05


Už Klaipėdai reikšmingus baigiamuosius darbus penkiems Klaipėdos universiteto (KU) absolventams bus skirtos piniginės premijos. Premijos dydis – 578 eurai.

Taip Klaipėdos miesto savivaldybė jau penktą kartą įvertina miestui aktualius studentų darbus, didelis dėmesys skiriamas pritaikomumo aspektui.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Komisijos vertinimui šiemet iš viso buvo pateikta 14 darbų, kuriuos rekomendavo KU atstovai.

Švietimo vidus

„Smagu, kad visi penki darbai, kurie yra atrinkti, ne tik konstatuoja esamą situaciją, identifikuoja problematiką, tačiau ir pateikia konkrečius receptus su labai ryškia „veikliąja medžiaga“, kuri reikalinga ir svarbi Klaipėdos miestui. Tai ir buvo pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos komisija atrinko darbus “, – pranešime spaudai cituojamas Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Premijos šiais metais bus skirtos KU Vadybos katedros magistrei Julijai Rauktytei (darbas „Klaipėdos miesto ugdymo įstaigų personalo kvalifikacijos tobulinimo sistema“, darbo vadovė doc. dr. E. Žiuperkienė), Viešojo administravimo ir politikos mokslų katedros bakalaurei Viktorijai Einorienei (darbas „Savivaldybių bendradarbiavimas atliekų tvarkymo srityje: KRATC atvejis“, darbo vadovė lekt. G. Burbulytė – Tsiskarishvili), Socialinės geografijos ir regionistikos studijų centro magistrei Modestai Vaitkutei (darbas „Klaipėdos, kaip jūrinio miesto, įvaizdžio formavimas viešosiose erdvėse“, darbo vadovė doc. dr. Daiva Verkulevičiūtė – Kriukienė), Rekreacijos ir turizmo katedros magistrei Godai Sakalauskaitei (darbas „Prieinamo turizmo plėtros perspektyvos: Klaipėdos senamiesčio atvejis“, darbo vadovė prof. dr. D. Šaparnienė) ir Inžinerijos katedros magistrei Ievai Paulauskei (darbas „Celiuliozės aerogeliai: gamyba, tyrimas ir taikymas naftos produktų surinkimui nuo vandens paviršiaus“, darbo vadovė doc. dr. T. Paulauskienė).

Piniginėmis premijomis kasmet vertinami daugiausiai penki KU absolventų darbai. Vertinimo komisiją sudaro 7 nariai: trys Savivaldybės administracijos, trys KU atstovai ir pirmininkas – miesto meras.

Savivaldybė taip pat skiria premijas ir kitų Klaipėdos aukštųjų mokyklų absolventams už miestui pritaikomus ir aktualius darbus. Premijos dydis – 500 Eur, kasmet paskirstoma 10 premijų.


2019-08-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt