P0

Spyglys

Parinko ne tą spalvą* (5)

Spyglys
2019-08-05


Prieš keletą dienų ties Biržos tiltu (pastatas Tiltų g. 1), ant byrančio nuo vibracijos miesto simbolio su berniuku atsirado apsauginis tinkliukas. Spyglys pastebi, kad tai tikrai simbolinė dovana miesto simboliui miesto gimtadienio proga. Tik gaila, kad tinkliukas ne mėlynas – būtų galėjęs simboliškai dalyvauti šventusių miesto gimtadienį vakarienėje.

P. S. Namą administruoja UAB „Paslaugos būstui”. Jame be restorano patalpų, priklausančių IĮ „Du broliai”, yra ir dar aštuoni butai, priklausantys Ninai R., Vladimirui V., Julijai D., Jurgitai ir Tomui G., Rigondai Z., Vitalijui ir Natalija V. Spyglys tikisi, kad šie garbūs ponai ir ponios neapsiribos vien tinkliuku ir išgelbės jiems bendra jungtine nuosavybe priklausantį berniuką, kuriam pavyko išgyventi ne tik II pasaulinį karą ir arkadų formavimą, nes kitaip jau ne tik pavardžių inicialai gali atsirasti vėl atgimsiančioje lentoje „Jie daro gėdą mūsų miestui”.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


  2019-08-05

  5 komentarai “Parinko ne tą spalvą*”

  1. AvatarByrantis Klaipėdos herbas (IP: 81.7.91.14)

   Grubliausko valdymo Klaipėdoje simbolis.

  2. AvatarGytis (IP: 78.58.49.20)

   Didžiausias senamiesčio fasadų priešas yra savivaldybei priklausančios įmonės seni dyzeliniai kledariski autobusai, kurie važiuodami kelia vibracijas ir baisiai dūmija, nuo ko ir kenčia fasadai. Spyglys visiškai neobjektyvus.

   • AvatarNa ir? (IP: 84.15.181.15)

    Taip eižėja dėl autobusų. Tačiau ar tai atleidžia savininkus nuo prievolės prižiūrėti savo turtą? Tipiškas daugiabučio mentalitetas – tipo man priklauso tik butas, o viskas kitas pofik. Deja, gyveni daugiabutyje – tau priklauso ir stogas, ir fasadas, ir laiptinė. O jei gyveni tokiam name, tai priklauso ir berniukas, kuriuo privalu rūpintis. Ir mažytė smulkmena – senamiesčio fasadų remontui galima gauti paramą iš tos pačios savivaldybės, tik reikia sugebėti užpakalį pajudinti. Galima pažiūrėti į kitoje gatvėje esančio namo fasadą, kuris po rekonstrukcijos tiesiog blizga. Kas nori, tas tvarkosi, o kas nenori, tik priežasčių ieško, kaip nieko nedaryti.

  3. AvatarAnonimas (IP: 86.100.110.169)

   Miestas Nekropoliu virsta. Didžiavomės bent jau turintys išpuoselėtą Senamiestį. Dabar gėda ir pačiam čia būti, ir svečius lydėti. Dar viena Grubliausko kadencija ir iš miesto tik prisiminimai liks. Ir nekniskit “ežiai” proto, kad čia Savivaldybė “ne prie ko”- pakankamai galimybių pasinaudot struktūriniais fondais, bet klerkams su jų IQ ir darbštumu- neįkandami darbai.

   • Avatarezys (IP: 86.100.122.112)

    nagi, nagi ir kaip galima strukturinius fondus panaudoti privaciai nuosavybei restauruoti? 😉 Savivaldybe, beje jusu nekenciama ikure fonda, kuriuo gali paveldo savininkai naudotis restauracijai, kuo pvz pasinaudojo duju fabriko savininkas, bet reikia s.kna pajudinti, o ne komentarus rasyti 😉

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt