P0

Kriminalai ir nelaimės

Policijos pareigūnams pamojo alaus bokalu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-05


Policija skelbia šį savaitgalį kartu su  Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojais vėl tikrinusi Klaipėdos miesto kriminogeninius židinius. Šie židiniai pareigūnų nepaleidžiami iš akių nuolat, tad ir nusikaltimų, pažeidimų kai kuriuose iš jų mažėja.

Net 23 vairuotojai Žvejų g. automobilius buvo palikę ten, kur jų negalima statyti. Palmiros Mart nuotr.

Kontrolė buvo vykdoma vienuolikoje barų, įsikūrusių Žvejų, Debreceno gatvėse, Taikos prospekte. Viename iš jų, Taikos prospekto gale, užfiksuotas darbuotojų padarytas mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais tvarkos pažeidimas. Kitame bare, Turgaus g., buvo trikdoma viešoji rimtis: kieme per kolonėles prieš vidurnaktį per garsiai grojo muzika.

Kuriozinis atvejis pasitaikė pareigūnams dirbant Jūreivių gatvėje: baro lankytojas išėjo nešinas tuščiu alaus bokalu, nukeliavo netrumpą atstumą iki klubo Taikos pr., užsipildė tą bokalą, matyt, jam patinkančios rūšies alumi ir nešinas juo sugrįžo į pirmąjį barą. Negana to, kad vakare negalėjo iš maitinimo įstaigos išsinešti alkoholio, šis negirtas 28 metų keliauninkas dar ir pamojo bokalu policijos pareigūnams.

Policininkai itin daug darbo turėjo su Kelių eismo taisyklių pažeidėjais: net 23 vairuotojai Žvejų g. automobilius buvo palikę ten, kur jų negalima statyti.

Kontroliuoti ir šeši uostamiesčio daugiabučiai bei jų prieigos. Tai pareigūnams nerimą keliantys namai, daugiausia bendrabučiai, Rumpiškės, Mokyklos, Debreceno, Sulupės, Minijos ir Laukininkų gatvėse. Policijos pareigūnai žiūrėjo, ar prie šių daugiabučių nevartojamas alkoholis, ar nepažeidžiama viešoji tvarka. Pažeidimų šį kartą prie bendrabučių nepasitaikė.

Bendruomenės pareigūnai su kolegomis užsuko ir į Nakvynės namus, Klaipėdos autobusų stotį, gyventojų prašymais, fiksavo pažeidimus dėl ant žaliosios vejos pastatytų mašinų.


  2019-08-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt