P0

Transportas

Skelbiamas judriausios įmonės konkursas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-05


Aplinkos ministerija, Europos judumo savaitės organizatorė Lietuvoje, ragina šalies įmones tarp savo darbuotojų populiarinti darnų judumą, aplinkos tausojimą ir kviečia jas dalyvauti „Judriausios įmonės“ konkurse.

„Visiems žinoma, kad kelionei į darbą pasirinkę aplinkai draugišką priemonę – viešąjį transportą, dviratį, paspirtuką ar kelionę pėsčiomis – gyventojai padeda „atkimšti“ miestų gatves, sumažinti oro taršą, užsiima taip reikalinga fizine veikla. Todėl tai atneša ne tik ekonominės naudos, bet gerina darbuotojų ir visos visuomenės sveikatą”, – rašoma Aplinkos ministerijos pranešime.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Skelbiama, kad 2019 m. Europos judumo savaitės tema – „Žingsniuokime kartu“. Ministerija kviečia aktyviai organizuoti šviečiamuosius renginius apie aplinkai draugiškų transporto priemonių naudojimą savo darbo aplinkoje, jų naudą, taip pat kurti vidines darbuotojų skatinimo, motyvavimo priemones rinktis automobilių alternatyvas.

Informaciją apie įmonėje taikomas kūrybingas ar efektyvias priemones, rūpestį darbuotojais, organizuojamas veiklas reikia siųsti el. paštu regina.kalisaityte@am.lt iki rugsėjo 9 d. Judriausia įmonė bus paskelbta rugsėjo pabaigoje ir apdovanota šventinės ceremonijos metu.

INFORMACIJA

Europos judumo savaitė – didžiausia pasaulyje tvaraus judėjimo kampanija, kasmet vykstanti rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija vietos valdžios institucijas ir įmonės skatina darnų transporto priemonių naudojimą, kviečia visuomenę išbandyti transporto alternatyvas, galinčias pakeisti automobilį, vyksta įvairios šviečiamosios, pramoginės veiklos. Savaitę vainikuoja tradicinė Diena be automobilio, raginanti bent vienai dienai visus atsisakyti nuosavo automobilio.


2019-08-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt