P0

Regionas

Neringos pirminės sveikatos priežiūros centre – naujovės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-06


Neringos pirminės sveikatos priežiūros centre baigiamo įgyvendinti Europos Sąjungos ir Neringos savivaldybės biudžeto lėšomis remiamo projekto metu buvo įrengtas priklausomybės nuo opioidų pakaitinio gydymo ir tiesiogiai stebimo tuberkulioze sergančių trumpo gydymo paslaugų teikimo kabinetai. Taip pat įsigytas lengvasis automobilis, skirtas vykti pas  onkologinėmis ligomis sergančius ar slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugų turinčius sulaukti pacientus.

Bendra projekto vertė – 33 403 Eur. Iš jų 30 897 skyrė Europos regioninės plėtros fondas.

Neringos meras Darius Jasaitis atkreipia dėmesį, kad tai ne pirmos pastarųjų metų naujovės Neringos pirminės sveikatos priežiūros centre. Praėjusiais metais Neringą pasiekė Sveikatos apsaugos ministerijos perduoti du nauji greitosios medicinos pagalbos automobiliai, o šiais metais – dar vienas. Šių automobilių aprūpinimui įranga lėšų skyrė Neringos savivaldybė. Be to, Neringos pirminės sveikatos priežiūros centras praėjusiais metais pradėjo teikti daugiau viešųjų paslaugų. Įsigytos naujos vonios – perlinio ir hidromasažo bei povandeninio masažo, masažams ir terapijai skirta įranga. Įrengta aktyviam laisvalaikiui skirta patalpa, skirta treniruotėms su savo kūno svoriu (fizioterapijos užsiėmimams).


2019-08-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt