P0

Svarbu, Transportas

Pagaliau rekonstruos likusią Joniškės gatvės atkarpą (5)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2019-08-06


Jau artimiausiu metu kelininkai žada imtis vienos iš miesto arterijų – kibs į Joniškės gatvės II etapo rekonstrukcijos projektą, kurio metu ties Liepų gatve atsiras šviesoforinė sankryža.

Antradienį Klaipėdos miesto savivaldybėje pasirašyta 2,162 mln. eurų vertės sutartis su bendrove „YIT Lietuva”.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Projektu paliečiamos labai jautrios miesto vietos transporto kontekste. Įrengta šviesoforinė sankryža turėtų būti šiuolaikiškesnė, gerokai pralaidesnė. Tikiuosi, kad darbai bus laiku ir kokybiškai atlikti, nors ir bus technologinė pauzė nuo gruodžio iki kovo”, – prieš pasirašant sutartį sakė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Savivaldybės administracijos direktoriaus Gintaro Neniškio teigimu, reikia pasidžiauti, kad pagaliau, „nepraėjus nė 10 metų” prieita ir prie šio projekto.

„Prašysime, kad būtų kaip ir su Girulių plentu, kad darbai būtų baigti anksčiau laiko nei sutartis, kas yra reta Savivaldybės projektuose”, – sakė G. Neniškis.

Jo minimus darbus atliko su „YIT Lietuva” susijungusi kompanija „Lemminkainen Lietuva“.

„YIT Lietuva” vadovas Kęstutis Vanagas žadėjo, kad darbus atliks „kokybiškai ir laiku”. Jiems numatytas 14 mėnesių terminas.

Kelininkai turės tiesti naują asfalto dangą, nuo Jaunystės, Paupių alėjos pėsčiųjų takai bus nukreipti į esamus Dangės pusėje, atsiras dvi naujos autobusų stotelės, kartu bus išasfaltuota vis dar žvyruota Šienpjovių gatvės dalis.

G. Neniškis pažadėjo, kad Paupių bendruomenė turės galimybę susipažinti su darbiniu projektu ir galės teikti savo pastabas.

Transporto straipsnių vidus kompas

Pirmojo Joniškės gatvės rekonstrukcijos etapo darbai buvo baigti dar 2013 m. Juos už 4,33 mln. litų atliko UAB „Žemkasa”.


  2019-08-06

  5 komentarai “Pagaliau rekonstruos likusią Joniškės gatvės atkarpą”

  1. AvatarJ. (IP: 88.119.35.30)

   Kaip su saules, saulelydzio, spindulio, rasos gatem??? N metu stovi teslinos, zvyruotos… mokescius mokam visi nemazus, kominikacijos isvedziotos seniai o asfalto kaip nera taip nera uzmirstas krastas… Jau virs 20 metu priklausom klaipedos miestui, o atrodo lyg giliam kaime gyventume, net visokie slengiai, klemiskes visi seniausiai isasfaltuoti… ir kuo isskirtine sienpjoviu gatve, nei pastarosios?? Gal but kad ponai ten gyvena, kurie arciau valdzios lovio sedi?

   • Avatarto J. (IP: 188.69.192.97)

    O nenorėtumėt prie savo gerbūvio susitvarkymo prisidėti ir patys? Kad ir sudalyvaujant programoje 50/50, t.y. pusė pinigų biudžeto, t.y. mūsų visų, kita pusė- jūsų? Būtų prasmingiau, nei pykčio purslais drabstyti visus aplinkui.

  2. AvatarAuksė (IP: 88.119.35.30)

   O kaip dėl Saulės bei Saulėlydžio gatvių? Daugybę metų stovi visų užmirštos, neasfaltuotos..

  3. AvatarBambukai (IP: 78.62.145.19)

   Tilzes zieda sutvarkykit, lochai !

  4. AvatarAnonimas (IP: 193.219.187.225)

   Gal tegul pirma uzbaigia kelio darbus ties naujais Senukais Liepu g., nes priesingu atveju visikai uzblokuos pravazuma rytais ir vakarais.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt