Uostas ir jūra

Atplaukia po penkerių metų pertraukos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-07


Ketvirtadienį, 8.30 val., Klaipėdos kruizinių laivų terminale švartuosis kruizinis laivas „Arcadia”. Juo į mūsų miestą atvyksta 2011 svečių iš 21 šalies. Dauguma laivo keleivių yra iš Didžiosios Britanijos.

vesselfinder.com nuotr.

Paskutinį kartą „Arcadia” viešėjo mūsų mieste 2014 m. Šį kartą laivas atvyksta į Klaipėdą iš Fredericijos (Danija), o palikęs mūsų uostą keliaus į Helsinkį (Suomija). Šešiolikos dienų kruizo po Baltijos šalis metu iš Anglijos Sautamptono uosto išplaukęs laivas dar aplanko Rusiją, Lenkiją ir Norvegiją.

286 m ilgio ir 11 denių „Arcadia” pastatyta 2005 m. Italijoje. Šiame „Vista” klasės laive įrengta beveik 1 000 kajučių. Su Bermudų vėliava plaukiojantis laivas priklauso Didžiosios Britanijos ir JAV kompanijai „Carnival Corporation & plc”. Laivo operatorius – Didžiosios Britanijos kruizinių linijų kompanija „P&O Cruises”.

„Arcadia” yra vienas iš trijų „P&O Cruises” laivų, skirtų tik suaugusiems keleiviams.


2019-08-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt