P0

Miestas

Išrinkti Melnragės takai: nuostolis – tik darbas

Avatar

Martynas Vainorius
2019-08-07


„Prieš pora mėnesių buvo nutiesti mediniai takai, vedantys į paplūdimį I Melnragėje, ties bunkeriais. Vakar pastebėjome, kad takų nebeliko. Atvažiavo ir išardė. Suprantame, kad planuojamas parkas, bet kartu įžvelgiame ir pinigu plovimo faktą. Ar nebuvo galima takų išardyt bent mėnesiu veliau? Kokiais takais keliaut prie jūros?”, –  „Atvirai Klaipėdai” parašė Jurgita, pridėjusi ir nuotraukų iš vietos.

Savivaldybės atstovai patikino, kad šie darbai yra BĮ „Klaipėdos paplūdimiai” atsakomybės sfera. Pastarosios direktorius Virginijus Urbonas paaiškino, kad tai buvo pasielgta siekiant išsaugoti naują takų medieną – šioje vietoje bus įrengiamas Melnragės parkas.

„Suprantamas žmonių pasipiktinimas. Tačiau taip gavosi dėl to, kad nelabai derino parko projektą su mumis. Iš pradžių buvo ir vienas, ir antras variantai, o artėjant vasarai juk reikėjo žmonėms takų prie jūros. Kai pagaliau buvo išrinktas rangovas, susitikome, nurodė vietas, tai ten ir išmontavome prieš keletą mėnesių nutiestus takus – norėjosi išsaugoti gerą medieną ir panaudoti kitose takų vietose. Statybininkai juk tikrai nepasaugos, jei paliktume. Tik tiek, kad dvigubas darbas mums gavosi, bet žmonės tais takais juk net keletą mėnesių pasinaudojo”, – sakė V. Urbonas.

Pagal birželio pabaigoje pasirašytą 426 741 Eur vertės rangos sutartį Melnragės parką įrengs bendrovė „Kavesta”. Taip pat numatyta, kad vykdant darbus jų kiekiai gali būti padidinti iki 55 tūkst. eurų. Darbai turi būti atlikti per aštuonis mėnesius, terminas gali būti pratęstas ne ilgiau nei dviem mėnesiams. Parko projekto parengimas ir techninės statybos priežiūros paslaugos savivaldybei atsiėjo dar beveik 14 tūkst. eurų.


2019-08-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt