Švietimas

Klaipėdos universitetas atnaujina įvaizdį

Erikas Petrikas, „Atviros Klaipėdos" praktikantas
2019-08-07


Artėjančius mokslo metus Klaipėdos universitetas (KU) pasitiks atsinaujinęs. Trečiadienio popietę buvo pristatytas naujasis universiteto logotipas.

Naująjį vizualinį identitetą kūrė vilniečių ženklodaros studijos „And-studio“ atstovai.

Pasak „And-studio“ atstovo Domo Mikšio, buvo siekiama ne ištrinti tai, kas buvo, o atnaujinti ir pritaikyti šiandienos vartojimui. Naujojo logotipo tikslas – atspindėti, jog universitetas yra šalia jūros. Grafiniais sprendimais bandoma parodyti, jog KU yra Baltijos jūros regiono universitetas. Siekta akcentuoti ir inovacijas bei modernumą, akademines tradicijas, istorinį kontekstą.

„Pagrindiniu kontekstu tampa lokalizacijos pranašumas. Jei jūrą suvoksime vizualiai – tai yra nuolat kintantis ir dinamiškas elementas. Jūra sukuria šiaurietišką estetiką ir mums unikalią simboliką“, – pasakojo „And-studio“ atstovas.

KU logotipo atnaujinimas atsiėjo 1 694 eurus.


2019-08-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt