P0

Politika

Likę piliavietės projektai – be valstybinio statuso (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-07


Vyriausybė trečiadienį be diskusijų panaikino svarbaus ekonominio projekto statusą „Jūros vartais” vadintai Klaipėdos projektų grupei. Tam nesipriešino ir uostamiesčio savivaldybė.

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengtame aiškinamajame rašte rašoma, kad iš septynių tokių projektų jau yra įgyvendinti trys: už beveik milijoną eurų atlikti Frydricho ir bastionų tvarkybos darbai; už 4,8 mln. eurų atkurta trūkstama rytinė kurtinos dalis, įrengiant joje konferencijų salę, o buvusiam dažų (kuro) sandėlyje įrengta II pasauliniam karui skirta muziejaus ekspozicija; už 4,25 mln. eurų rekonstruotas Smiltynės jachtų uostelis.

Teigiama, kad likę keturi projektai gali būti įgyvendinami ir neturėdami valstybinio statuso. Tai – pilies atstatymas, galintis atsieiti iki 50 mln. eurų; buriavimo centro įkūrimas buvusiose valčių ir jachtų dirbtuvėse (vertė iki 500 tūkst. eurų); jachtų techninės priežiūros centro P. Lindenau laivų statyklos elinge projektas (vertė iki 10 mln. eurų) bei tolesnė Smiltynės jachtų uosto rekonstrukcija įrengiant naują krantinę (vertė – iki 10 mln. eurų).


  2019-08-07

  Vienas komentaras apie “Likę piliavietės projektai – be valstybinio statuso”

  1. AvatarAnonimas (IP: 195.182.80.13)

   krachas…., valstybe nusisuka, o kur tokie projektai pilis, jono baznycia.. 😀 nu gyventoju tai mazeja, siulau skirsttis ir vykti i sostine, cia nera perspektyvu, liks tik uostas valstybes

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt