Kultūra

Rodys „Ekstazę’’

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-07


Kitą trečiadienį, rugpjūčio 14 d. 21.30 val. Kino klubas 8 ½ vėl kvies klaipėdiečius į Klaipėdos kultūros fabriko ,,stogo terasą’’ į naujausią režisieriaus Gaspar Noé filmą „Ekstazė” (Climax, Prancūzija, Belgija, 2018 m., 95 min).

Nenutrūkstantis ritmas, pulsacija, virtuoziškai judanti kamera pakvies žiūrovus į šokio ritmu pulsuojantį vakarėlį su visais 9 nuopolio ratais. Argentinoje gimusio, Prancūzijoje kuriančio režisieriaus Gaspar Noé filmas pagaliau gauna geriausius kritikų įvertinimus.

Kaip ir ankstesniuose savo filmuose, radikalusis režisierius ir čia neatsisako ,,pažadinti miegančio žvėries’’ savo herojuose, žiūrovus įtraukti į energetinį ratą, kuriame netikėtai teigiamas emocijas keičia neigiamos. Tirštos neono šviesos prisodrintoje filmo atmosferoje galima perskaityti ir šiuolaikinę „meilės, lygybės, brolybės’’ interpretaciją.

Filme vaidina tik keli aktoriai, juostoje karaliauja šokėjai, daugumą kurių režisierius atrado naktiniuose klubuose.

Filme „Ekstazė’’ Gaspar Noé kuria be galo originalią šokiruojančią, užburiančią, atmosferą, kuri vietomis gali tapti ir sunkiai pakeliama. Toks vaizdo ir garso derinio keliamas efektas labiau būdingas reklaminiams klipams ir labai retai pasitaiko autoriniame kine.


2019-08-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt