P0

Regionas

Apskrities gyventojai dar skolingi 672,2 tūkst. eurų GPM

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-08


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (KAVMI) informuoja, kad 5,7 tūkst. Klaipėdos apskrities gyventojų, kurie deklaravo pajamas už 2018 metus, pamiršo sumokėti beveik 672,2 tūkst. gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Anot pranešimo, tokie gyventojai turėtų suskubti ir per ateinančią savaitę mokestį sumokėti arba kreiptis į artimiausią VMI aptarnavimo padalinį dėl mokestinės paskolos sudarymo, kadangi už kiekvieną pradelstą mokėjimo dieną yra skaičiuojami delspinigiai, o po savaitės VMI bus priversta pradėti ir išieškojimo procedūras.

„Daugiau nei 239 tūkst. šalies gyventojų 159 mln. eurų GPM deklaravo ir sumokėjo laiku, dar 26 mln. eurų 100 tūkst. gyventojų sumokėjo pavėlavę, vis dėlto likusi nors ir nedidelė dalis gyventojų VMI priminimų ir raginimų neišgirdo“,– pranešime spaudai cituojamas Audrius Morkūnas, KAVMI viršininkas.

Jis primena, kad gyventojai visą informaciją apie esamą skolą gali rasti Mano VMI, www.vmi.lt/manovmi.


  2019-08-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt