Regionas

Apskrities gyventojai dar skolingi 672,2 tūkst. eurų GPM

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-08


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (KAVMI) informuoja, kad 5,7 tūkst. Klaipėdos apskrities gyventojų, kurie deklaravo pajamas už 2018 metus, pamiršo sumokėti beveik 672,2 tūkst. gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Anot pranešimo, tokie gyventojai turėtų suskubti ir per ateinančią savaitę mokestį sumokėti arba kreiptis į artimiausią VMI aptarnavimo padalinį dėl mokestinės paskolos sudarymo, kadangi už kiekvieną pradelstą mokėjimo dieną yra skaičiuojami delspinigiai, o po savaitės VMI bus priversta pradėti ir išieškojimo procedūras.

„Daugiau nei 239 tūkst. šalies gyventojų 159 mln. eurų GPM deklaravo ir sumokėjo laiku, dar 26 mln. eurų 100 tūkst. gyventojų sumokėjo pavėlavę, vis dėlto likusi nors ir nedidelė dalis gyventojų VMI priminimų ir raginimų neišgirdo“,– pranešime spaudai cituojamas Audrius Morkūnas, KAVMI viršininkas.

Jis primena, kad gyventojai visą informaciją apie esamą skolą gali rasti Mano VMI, www.vmi.lt/manovmi.


2019-08-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt