P0

Miestas

Geriausiai pasirodžiusiems patruliams – papildomos atostogos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-08


Ketvirtadienį Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko geriausios pareigūnų komandos rinkimai.

Policininkai iš apskrities miestų ir rajonų bei Patrulių rinktinės, Kelių policijos ir Viešosios tvarkos tarnybų rungėsi šešiose rungtyse, kurias atlikus, buvo išsiaiškinti bei pagerbti šių metų lyderiai.

Konkursą laimėjo Patrulių rinktinės pareigūnų komanda: Sandra Šicaitė, Sigetomas Olšauskas, Kazys Čepauskas ir Rokas Norkus. Policijos nuotr.

Konkurso rungtys buvo sudarytos iš situacijų ir užduočių, susijusių su tiesioginiu policijos pareigūnų darbu. Dešimties komandų pareigūnams teko įrodyti savo profesionalumą žiniomis, fiziniu pasirengimu, psichologijos išmanymu.

Jie atliko policijos taktikos ir pirmosios medicinos pagalbos, šaudymo, reagavimo į smurtą artimoje aplinkoje, orientavimosi, vairavimo ir žinių patikrinimo rungtis.

Pranešama, kad konkursą laimėjo Patrulių rinktinės pareigūnų komanda: Sandra Šicaitė, Sigetomas Olšauskas, Kazys Čepauskas ir Rokas Norkus.

Labiausiai nugalėtojams sekėsi policijos taktikos ir pirmosios medicinos pagalbos bei šaudymo rungtyse.

Lyderiai apdovanoti vardinėmis dovanomis ir atminimo suvenyrais. Jiems tai pat suteiktos trijų dienų papildomos mokamos atostogos.


2019-08-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt