P0

Regionas

Palangoje – finalinis „Designer Space” renginys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-08


Renginys „Designer Space” rugpjūčio 9-10 d. Palangoje, Ramybės galerijoje, pakvies į atvirą vienų žymiausių mados dizainerių darbų Pop-Up ir vakarą – pokalbį apie stilių ir gyvenimo būdą su Serge Gandzumian.

Anot pranešimo spaudai, čia bus galima sutikti Lietuvos mados elitą, taip pat ir kylančius kūrėjus. Čia savo naujausius darbus pristatys Lilija Larionova, Serge Gandzumian, Jolanta Rimkutė („BALTAI”, „LT-identity”), Lina Andriukonė, Indra Dovydėnaitė, Laura Dailidėnienė, Sonata Bylaitė, Lena Nomanova („RUDNÉ”), Agne Krasauskas, Algina Midverė („FreakyFoxx “), Augustė Šniokaitė ir kt.

Su Serge Gandzumian bus galima pabendrauti rugpjūčio 9 d. nuo 18 val.

„Beieškodami savo stiliaus, pasitelkite emociją – kurkite stilių, galvodami apie tą jausmą, kurį norite perteikti, – sako dizaineris Serge Gandzumian. – Ir žinoma, įjunkit kūrybiškumą, negalvokit, nebijokit, o darykit!”

„Designer Space” renginys pasiūlys idėjų ir avalynės, aksesuarų, juvelyrikos. Dizainerė Sonata Bylaitė, kurianti juvelyrinius dirbinius, įsitikinusi, jog juvelyrikai daug žavesio suteikia formos, o tai padeda iš naujo atgimti netgi seniai dovanotiems, stilistiskai atgyvenusiems darbams.

„Mano kolekcijai „Origami” būdinga lankstytos formos keistumas ir auksavimo blizgumas plokštumoje, o štai kolekcijoje „Round” – formos aptakios, supintos į tam tikrą ornamentą, yra „jaukios” nešioti, – pasakoja Sonata Bylaitė. – Tikrai įdomūs projektai yra kurti individualius, tam tikrai progai skirtus darbus arba atnaujinti seniai dovanotus dirbinius. Žmonės, nors ir tų papuošalų nenešioja, nori išlydyti kaip žaliavą, bet kartu jiems gaila prarasti kažką brangaus prisiminimuose. Taip juvelyrika “užsistovi” ilgiems metams stalčiuose. Tokiose situacijose pasiūlau iš naujo atgaivinti papuošalą naujoje modernioje formoje, kad būtų galima nešioti. Paliekame akmenį, sugalvojame idėją, panaudojame metalą, pridedame reikiamų brangakmenių. Gimsta nauja iš seno, o prisiminimas lieka.”

Įėjimas į renginį atviras.


  2019-08-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt