P0

Spyglys

Vieni lyderiai* (4)

Spyglys
2019-08-08


Dar Markas Tvenas buvo pasakęs, kad yra trys melo rūšys: melas, bjaurus melas ir statistika. Ketvirtadienio rytą į bibliotekos Periodikos skaityklą užėjęs Spyglys pagalvojo, kad dienraščių „Klaipėda” ir „Vakarų ekspresas” dėka nuo šiol gali rastis ir dar viena panaši sentencija, tik apie rinkos tyrimus.

Kita vertus, galime pasidžiaugti, kad gyvename lyderių mieste!

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-08-08

4 komentarai “Vieni lyderiai*”

 1. Issifruosiu as nenori gilintis:

  – “Klaipeda” – 2019 metais Klaipedos mieste mus skaito 22% skaitytoju, o VE skaito tik 10.7%!
  – “VE” – nezinau kaip ten Klaipedoje, bet uztat 2018 metais visoje Lietuvoje mus skaite 0.1% daugiau nei “Klaipedos” dienrasti!

  Siaip tai visai logiska, nes “Klaipeda” tai miesto laikrastis, o “VE” tai vakaru Lietuvos. Plunge turbut neskaito “Klaipeda”…

 2. Gerb. Linai, statistika čia nioekuo dėta. skirtingos metodikos duoda skirtingus rezultatus. O jau laikraščiai rodo taip, kaip jiemsd labai norisi.
  Nekaltinkit mokslo, jei nežinote – pasiklauskite.
  Nuoširdžiai
  Vytautas

  • Abejoju, ar skirtingų metodikų klausimas. Abu variantai – Kantar TNS. Arba skirtingų metų tyrimai, arba Klaipėdos lt ir ru versijos kartu suklijuotos.

  • >>>Ryst.
   tai ka jus rasote ir yra skirtinga metodika, cia net neaisku ar atsakymai i ta pati klausima apibendrinami 😉 Be to VE lentele “Lietuvos dienrasciu vidutine auditorija”, o Klaipedos – “populiariausias dienrastis Klaipedoje”. Puikus “statistikos prievartavimo” pavyzdys sakyciau 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt