P0

Fotoreportažai, Miestas

Klaipėda vėl skendo (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-09


Penktadienį nuo ankstyvo ryto uostamiestyje pliaupiant lietui, priešpiet klaipėdiečiai socialiniuose tinkluose ėmė dalintis nuotraukomis ir įrašais apie lietaus užpiltas gatves ir juose skęstančius automobilius.

Tradiciškai kaskart tokiais atvejais daugiausia vandens susirenka Herkaus Manto gatvėje po viaduku prie Klaipėdos universiteto.

Dėl to šios vietos neįveikę autobusai vėlavo apie valandą. Iš abiejų viaduko pusių, „Klaipėdos keleivinio transporto” duomenimis, buvo sustoję apie 50 autobusų. Ilgiausias atsilikimas nuo grafiko vidurdienį siekė net 74 minutes. Tuo metu daugiau nei pusė autobusų važiavo su vidutiniškai 37 min. vėlavimu – realiai praleido po vieną reisą.

Nuo stipraus lietaus įprastai kenčia ir kai kurios senamiesčio gatvės, dažniausiai, Žvejų.

Kiek silpnesnį lietų sinoptikai uostamiestyje dar prognozuoja ir šeštadienį, tačiau sekmadienį jis jau turėtų visiškai liautis.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2019-08-09

  4 komentarai “Klaipėda vėl skendo”

  1. Kai perstosit bėgioti po džiazo festivaliukus ir kitus ” šou” ir paklausit kur dingo pinigai ? gal tada ir pradės keistis , o kol tylite tai ir plaukit , juk dauguma turite valtis.

  2. Na, aš už Dūdorių nebalsavau. Pavyko konservatoriams iš Vaitkaus mafijozą padaryt, tai 5 tūkstančiai besmegenių ir nusprendė, kad ir toliau egzistuosim kaip egzistavę. Keista, kad Dūdorius prie viaduko dar nesurengė spaudos konferencijos ir nepuolė aiškint, kaip jis gerai dirba. Jau prieš dvejus metus, per didįjį rudens tvaną buvo pasakyta, kad viskas sutvarkyta. ir užtenka tik kiek didesnio lietaus, kad visas mūsų klaipėdietiška realybė atsivertų visu savo grožiu…

   • rinkėjai išrinkę eilinį kartą dudorių pareiškė, kad nieko nereikia keisti, viskas tenkina – griūnantis miestas, apleistas ir sugriuvęs senamiestis, nesutvarkytos viešosios erdvės, miesto keliai kaip po karo, net pagrindinės gatvės, nuolatos smirdanti pietinė miesto pusė, dėl neatsakingų sprendimų furomis karts nuo karto padalijamas miestas per pusę, neatsakingų uosto bendrovių teršiama miesto dalis prie marių ir t.t. – problemų tiek daug, bet miestiečius tenkina dudoriaus džiazavimai ir nuolatinis kalbėjimas apie nieką………

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt