P0

Kultūra

Klaipėdos rajono gyventojai – vieni aktyviausių „Skaitymo iššūkio“ dalyvių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-09


Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka praneša, kad nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. vykstanti jau ketvirtoji akcija „Skaitymo iššūkis“, kurią organizuoja Lietuvos apskričių viešosios bibliotekos, jau tapo rekordine.

Šiuo metu dalyvauti projekte užsiregistravo 13 228, o jį įveikė jau 5 699 skaitytojai. Aktyviausios yra Alytaus, Kauno bei Klaipėdos rajono savivaldybių viešosios bibliotekos.

Daugiausiai skaitytojų perskaitė knygas, kurias rekomendavo bibliotekininkas (10852), lietuvių autoriaus knygas perskaitė 10419 skaitytojų, kiek mažiau populiarumo sulaukė knygos apie keliones (8417).

Įveikę skaitymo iššūkį, dalyviai dalyvaus bendroje loterijoje ir galės laimėti vertingus prizus. Priziniame fonde – dviratis, paspirtukas, e. skaityklė. Taip pat šiais metais labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ skirs net 3000 knygų iššūkį įveikusiems dalyviams. Laimėti papildomus prizus galima stebint ir atliekant „Vasara su knyga“ užduotis socialiniame tinkle „Facebook”.

Norintiems dar spėti sudalyvauti šiame projekte reikia užsiregistruoti ir perskaityti 5 knygas pagal tam tikras užduotis.


Kultūros straipsnių vidus

2019-08-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt