Fotoreportažai, Sportas

Namų tvirtovėje klaipėdiečiai liko antri

Erikas Petrikas, „Atviros Klaipėdos" praktikantas
2019-08-09


Ketvirtadienį ir penktadienį uostamiestyje vyko tradicinis tarptautinis moksleivių futbolo turnyras Klaipėdos mero taurei laimėti. Šiemet turnyre dalyvavo 8 komandos iš įvairių miestų – Minsko, Gardino, Klaipėdos, Gargždų, Vilniaus, Šiaulių ir Kaliningrado.

Didžiajame finale susitiko Šiaulių FA ir Klaipėdos FM-I ekipos. Rungtynės klostėsi gan įdomiai, tačiau pirmame kėlinyje šiauliečiams pavyko įmušti įvartį, kuris galiausiai ir lėmė Saulės miesto pergalę mero taurės turnyre (1:0). Martyno Vainoriaus nuotr.

Visos komandos buvo padalintos į dvi grupes. A grupėje rungėsi Klaipėda FM-I, Gargždų „Banga“, Grodno „Belkard“ (Baltarusija) ir Kaliningrado „Junost“ (Rusija). Šioje grupėje geriausiai sekėsi klaipėdiečiams, kurie per trejas rungtynes iškovojo dvejas pergales (2:0, 2:1) ir vieną kartą sužaidė lygiosiomis su gargždiškiais. Antrąją poziciją grupėje užėmė Gargždų „Banga“, kurie dukart sužaidė lygiosiomis ir vienąkart šventė pergalę prieš „Junost“ komandą. Paskutiniąsias dvi vietas pasidalino svečiai iš Rusijos bei Baltarusijos.

B grupėje savo dominavimą įrodė Šiaulių futbolo akademija. Jie savo grupėje šventė visas tris pergales, o didžiausią iššūkį jiems metė Minsko futbolininkai (3:2). Antri šioje grupėje liko vilniečiai, kurie vienintelį pralaimėjimą patyrė prieš minėtąją Šiaulių vienuolikę. Trečiąją vietą grupėje užėmė Minsko futbolininkai, o ketvirtąją vietą užėmė Klaipėdos FM-II.

Penktadienį vyko ypač įdomios ir įtemptos rungtynės dėl galutinių pozicijų šiame turnyre. Kovoje dėl 7-8 vietų susitiko Gardino „Belkard“ ir Klaipėdos FM-II. Galiausiai jauniesiems klaipėdiečiams nepavyko apginti namų aikštės pranašumo ir teko pripažinti varžovų pranašumą (1:0).

Mūšyje dėl 5-6 vietų susitiko dvejos užsienio ekipos FC „Minsk“ ir Kaliningrado „Junost“. Šįkart pergalę 1:0 šventė Baltarusijos atstovai.

Dvikovoje dėl bronzos medalių vyko ypač įdomi kova. Čia susitiko FM „Ateities“ ir Gargždų „Bangos“ jaunuoliai. Šiose rungtynėse prireikė vienuolikos metrų baudinių serijos, kurioje net FM „Ateities“ vartininkui teko stoti mušti įvarčio, kuris galop buvo pergalingas (0:0, po baudinių 5:4).

Didžiajame finale susitiko Šiaulių FA ir Klaipėdos FM-I ekipos. Rungtynės klostėsi gan įdomiai, tačiau pirmame kėlinyje šiauliečiams pavyko įmušti įvartį, kuris galiausiai ir lėmė Saulės miesto pergalę mero taurės turnyre (1:0).

GERIAUSI TURNYRO ŽAIDĖJAI:

VARTININKAS: Dovydas Žigunovas, Vilniaus FM „Ateitis“
GYNĖJAS: Danius Jarašius, Šiaulių FA
SAUGAS: Arnas Riauka, Gargždų „Banga“
PUOLĖJAS: Aurentas Negreckis, Klaipėdos FM-I

GERIAUSI KOMANDŲ ŽAIDĖJAI:

Juozas Radavičius, Šiaulių FA,
Domas Strakšys, Klaipėdos FM-I,
Haroldas Budraitis, Vilniaus FM „Ateitis“,
Kajus Uselis, Gargždų „Banga“,
Fiodor Poloneičik, FC „Minsk“
Bogdan Pančenko, Kaliningrado „Junost“
Nikita Zatovka, Gardino „Belkard“,
Joris Kabelka, Klaipėdos FM-II.

Martyno Vainoriaus nuotr.


2019-08-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt