P0

Spyglys

Vasara užklupo tikėtai*

Atvira Klaipėda
2019-08-09


Kažkas neseniai piktinosi, jog Spyglys vien tik negatyvą platina, nemato jokių gerų dalykų, gražių, mūsų miestą puošiančių darbščių žmonių darbų. 

Spyglys skuba pasitaisyti ir skelbia Gerąją naujieną: praėjus vos 4 mėnesiams nuo tada, kai į Klaipėdą per klaidą buvo užsukusi Strėva, kelininkai itin operatyviai ištaisė šį nesusipratimą ir jau rugpjūčio pradžioje sugrąžino Smeltalę į jos tikrąją vagą.

Tad nedrįskit nuo šiol kartoti, jog Lietuvos kelininkus žiema nuolat užklumpa netikėtai.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-08-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt