P0

Transportas

Klaipėdos apskrities policija įsigijo elektromobilį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-10


Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai turi naują automobilį – elektra varomą HYUNDAI IONIQ K, atitinkantį tarptautinius kokybės ir ekologinius standartus.

Šiuo automobiliu patruliuojantys policijos pareigūnai užtikrins viešąją tvarką ir saugumą Klaipėdos apskrities keliuose. Automobilyje įrengta moderni greičio matavimo ir automatinė automobilių numerių atpažinimo sistema, galinti ne tik užfiksuoti transporto priemonės važiavimo greitį, pažeidimo vietos tikslų adresą ir GPS koordinates, bet ir siunčianti pažeidimo duomenis į Lietuvos policijos naudojamą Administracinių nusižengimų registrą.

Pranešama, kad elektromobilis įsigytas iš lėšų, Klaipėdos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui vykdant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Modernių viešųjų paslaugų vystymas stiprinant gebėjimus, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp vietos savivaldos ir policijos institucijų Vakarų Lietuvos-Kuržemės regionuose“.


2019-08-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt