P0

Uostas ir jūra

Mariose – dvi gelbėjimo operacijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-10


Šeštadienį Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro (JGKC) budėtojams teko koordinuoti dvi žmonių gelbėjimo operacijas.

11.39 val. centras gavo pranešimą iš Bendrojo pagalbos centro, kad Kuršių mariose netoli Juodkrantės skubios pagalbos reikia trims asmenims, kurie plaukiojo baidare ir įkrito į vandenį. JGKC į nelaimės vietą iš Nidos nedelsiant išsiuntė Pakrančių apsaugos rinktinės laivą „Bumeranger“. Apie 12 val. buvo gautas pranešimas, kad žmones iš vandens sėkmingai išgelbėjo netoliese buvę žvejai.

Vakarop, 17.45 val,. gautas pranešimas, kad uosto kanale Naujojoje perkėloje Smiltynės pusėje iš kelto iškrito ar iššoko moteris. Priešgaisrinės gelbėjimo pajėgų tarnybos pareigūnai po 15 minučių su kopėčiomis iškėlė moterį iš vandens ir perdavė medikams.


Uosto vidus kompas

2019-08-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt