P0

Regionas

„Ramybės“ galerijoje – šiuolaikinės juvelyrikos paroda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-10


„Ramybės“ galerijoje Palangoje sekmadienį, rugpjūčio 11-ąją, 13 val., bus atidaroma Beno Staškausko šiuolaikinės juvelyrikos dirbinių paroda „Aš degu“.

„Ryškūs, masyvūs, netikėtų formų. Iš plastiko, lavos ir kitų neįprastų medžiagų kurti papuošalai traukia akį ir nepalieka abejingų. Patinka jie ar ne – skonio reikalas, tačiau jaunosios kartos menininkas įrodė – šiuolaikinė juvelyrika yra įdomi, o lietuvių kūrėjai vertinami ir svečiose šalyse“, – taip menininką Beną Staškauską pristato Monika Svėrytė.

Ir šįkart kūrėjas lieka ištikimas sau – „Ramybės“ galerijoje bus pristatyta jo inovatyvių technologijų ir neįprastų formų juvelyrikos paroda.

S’j – Statement Jewellery (lt. „statuso juvelyrika”) – tai autorinės juvelyrikos dirbiniai, pastaruoju metu sukurti B. Staškausko.

Menininkas pradėjo savo kūrybinę autorinę veiklą dar 2014 metais, kai gyveno Islandijoje, kurios neįprastas gamtovaizdis ir įkvėpė pirmąsias kolekcijas. Po kurio laiko savo dirbtuves ir idėjas perkėlė į Vilnių, kur ir dabar kuria, o jo darbai keliauja už Lietuvos ribų.

„Ramybės“ galerijoje autorius pristatys naują papuošalų parodą, pavadintą „Kaigomai – I’m Burning” („Aš degu”). Pasak B. Staškausko, tema įkvėpta šiuolaikinių technologijų ir žmogaus bei gamtos santykių virsmo.

Parodoje bus galima išvysti futuristinių bei neįprastų formų papuošalus, kurie sukurti pritaikant šių dienų technologijas ir neįprastas juvelyrikos pasaulyje medžiagas bei jų derinius.


  2019-08-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt