P0

Kriminalai ir nelaimės

Ties Pervalka automobilis partrenkė merginą (dar papildyta)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-08-11


Portalas lrytas.lt skelbia daugiau detalių apie antradienį ties Pervalka įvykusią avariją.

Primename, kad antradienį 17.39 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie įvykusią avariją Neringoje, kelyje Smiltynė – Nida, ties sankryža su Pervalka.

BPC tik nurodė, kad po automobiliu yra prispaustas žmogus. Į įvykio vietą buvo išsiųsti Neringos ugniagesiai gelbėtojai, medikai. Informacija apie įvykį perduota policijai.

Trečiadienį Klaipėdos apskrities policijos atstovė spaudai Jūratė Albrektienė „Atvirai Klaipėdai” sakė, jog automobilis „Volvo“, kurį vairavo 19-metis vaikinas, partrenkė čia ėjusią 19-metę merginą. Automobilis vertėsi ir prispaudė pėsčiąją.

Ligoninėje nukentėjusiajai diagnozuota politrauma, mergina gydoma Reanimacijos skyriuje. Automobilio vairuotojui lūžo raktikaulis.

„Visos avarijos aplinkybės šiuo metu tikslinamos, daugiau duomenų kol kas neturime”,  – sakė J. Albrektienė.

Vėliau policijos atstovė patikslino, jog „Volvo“ vairuotojas buvo blaivus.

Patiksliname, jog policija vieno sakinio pranešimą apie įvykį išplatino po to, kai komentaro paprašė „Atviros Klaipėdos” žurnalistė, pasigedusi informacijos apie avariją oficialiai skelbiamose policijos paros suvestinėse.


2019-08-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt