P0

Regionas

Klaipėdos apskrities policijoje – devyniolika naujokų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-12


Pirmadienį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų gretas papildė devyniolika jaunų policininkų. Baigę Lietuvos policijos mokyklą, jie pageidaujama tarnybos vieta nurodė būtent Klaipėdos apskritį.

Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas, sveikindamas šias merginas ir vaikinus, sakė, jog jie neapsiriko, pasirinkę Klaipėdos apskrities policiją. Jis ragino jaunuosius pareigūnus būti atsargiais, vengti beprasmės rizikos, tartis su vyresniais kolegomis ir pamažu eiti į priekį.

„Atrodo, jog policijos uniforma suteikia daug teisių, ir taip yra iš tiesų, bet pirmiausia ji uždeda ir labai daug pareigų. Prisiminkite apie tai, jog kiekvieną minutę būsite ypatingai matomi“, – kalbėjo Vyriausiojo policijos komisariato vadovas.

Viršininko pavaduotojas Raimondas Vaitkevičius taip pat pasidžiaugė gražiu jaunimo būriu.

„Visi esame suinteresuoti, kad jums būtų čia kuo geriau“, – patikino pavaduotojas.

Dešimt naujųjų policijos pareigūnų tarnaus Patrulių rinktinėje, trys – Palangoje, po du – Kelių policijos tarnyboje ir Plungės r. policijos komisariate, po vieną – Kretingos ir Skuodo rajonų policijos komisariatuose.


2019-08-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt