P0

Fotoreportažai, Sportas

„National Golf Resort” įvyko Atvirasis Lietuvos 2019-ųjų golfo čempionatas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-12


Vieninteliame Vakarų Lietuvos golfo aikštyne „National Golf Resort” baigėsi tris dienas trukęs, labai permainingo oro išbandytas Atvirasis Lietuvos 2019-ųjų golfo čempionatas. Jame varžėsi 69 golfo mėgėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, JAV, Olandijos, Baltarusijos ir Jungtinės Karalystės.

Lietuvos viltis, daugkartinė Lietuvos, Latvijos, Lenkijos moterų čempionatų nugalėtoja ir prizininkė Gilė Bitė Starkutė nesulaukė didesnės varžovių konkurencijos ir eilinį kartą tapo tapo nugalėtoja, tris kartus lauką įveikusi bendru suminiu 229 smūgių (+13) rezultatu.

Siekdama tobulėjimo ir iššūkių sau, Gilė Bitė šiame čempionate varžėsi sudėtingesniu nei kitos moterys keliu – ji žaidė startuodama kartu su vyrais, iš baltų Tee aikštelių. Tai buvo paskutiniosios oficialios varžybos Europoje šį sezoną, kuriame dalyvavo Bitė Gilė Starkutė – jau šią savaitę jį išvyksta studijuoti už Atlanto į Arizonos universitetą, kuris pakvietė Bitę Gilę kartu prisijungti ir prie vienos stipriausių JAV studenčių golfo komandų „Arizona Wildcats”.

Sidabro medalį moterų įskaitoje iškovojo Indrė Juozaitytė – 305 smūgiai, (+89).

Trečia vieta atiteko Audronei Butkevičienei – 329 smūgiai (+113).

Vyrų įskaitoje ir vėl be konkurencijos buvo Gediminas Markevičius. Čempioniškas trijų dienų rezultatas – 219 smūgių (+3). Didelis atotrūkis nuo varžovų trečiąją varžybų dieną leido Gediminui kai kuriose duobutėse žaisti rizikingiau – devintame lauke (PAR 5) fantastišku smūgiu iš 230 m atstumo jis pasiuntė kamuoliuką į ridenimo aikštelės vidurį, o po keleto minučių ridenimo smūgiu iš keturių metrų ir tiesiai į duobutę (- 2). Aštuonioliktame lauke Gediminas pirmuoju smūgiu nuskraidino kamuoliuką tiesiai į už 240 m esančią Lietuvos kontūru įrėmintos salos ridenimo aikštelės vidurį.

Įspūdingai lemiamą, trečios dienos raundą, sužaidęs (+5) 14-metis Oskaras Belousovas užėmė antrą vietą čempionate. Oskaro rezultatas – 239 smūgiai (+23)

Bronzos medalis buvo įteiktas svečiui iš Jungtinės Karalystės – James Thomson (242 smūgiai, +26).

Rugpjūčio 23- 25 dienomis į „National Golf Resort” aikštyną antrus metus iš eilės užsuks varžybos „Seniors Golf Tour Europe’19″. Ši asociacija į ištisus metus trunkantį varžybų maratoną suburia vyresnius nei 48 metų golfo profesionalus ir mėgėjus. Pirmąją dieną – penktadienį, rugpjūčio 23-ąją, žaidėjai rungtyniaus komandinėse varžybose, kitas savaitgalio dienas – individualiose varžybose.


  2019-08-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt