Klaipėdiečiai – tarp Baltijos jaunių lengvosios atletikos čempionų

Sportas

Vilniuje baigėsi Baltijos jaunių lengvosios atletikos komandinis čempionatas. Jame mūsų šalies garbę Lietuvos rinktinės sudėtyje garbingai gynė ir būrys klaipėdiečių.

Deividas Davydovas tapo 2000 m kliūtinio bėgimo rungties prizininku bei pasiekė asmeninį rekordą. Kazio Paulausko nuotr.

Geriausiai sekėsi Saterai Balčaitytei. Trenerio Alvydo Šilausko auklėtinė aplenkė visas varžoves šuolių į aukštį sektoriuje, įveikusi 1 m. 71 cm.

Prizininke 100 m bėgimo per barjerus rungtyje tapo Gabija Klimukaitė – 14,39 sek. Trenerių tėvo ir sūnaus Senkų auklėtinė į priekį praleido latves Martą Maksą (13,90 sek.) ir Emiją Ivulę (14,21 sek.)

Ant trečiojo nugalėtojo pakylos laiptelio kopė ir Deividas Davydovas. Mindaugo Krakio ugdomas bėgikas tapo 2000 m kliūtinio bėgimo rungties prizininku bei pasiekė asmeninį rekordą 6:23.99. Baltijos jaunių čempionu šioje rungtyje tapo Artūrs Lapinš iš Latvijos 6:17.97.

Geriausiai sekėsi Saterai Balčaitytei, kuri aplenkė visas varžoves šuolių į aukštį sektoriuje, įveikusi 1 m. 71 cm.  K. Paulausko nuotr.

Vaikinų 110 m barjerinio bėgimo rungtyje Titas Tamašauskas buvo  penktas – 15.37 sek. (trenerės Algina Vilčinskienė ir Ramunė Adomaitienė).

Taip pat penktąją vietą 400 m barjeriniame bėgime užėmė minėtų trenerių auklėtinis Klaidas Taroza, distanciją įveikęs per 1 min. 11,48 sek. Šį nuotolį laimėjo latvis Dmitrijs Lašenko (53.89 sek.).

Baltijos jaunių lengvosios atletikos čempionatą laimėjo laimėjo Latvijos komanda (286 taškai).

Estijos ir Lietuvos lengvaatlečiai surinko po 230 taškų, bet dėl didesnio užimtų pirmų vietų skaičiaus (10-8) antra vieta atiteko estams.