P0

Politikų tribūna

Jolanta Krutkevičienė – naujoji LCP Klaipėdos skyriaus pirmininkė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-14


Antradienį įvykusiame Lietuvos centro partijos (LCP) Klaipėdos skyriaus susirinkime buvo renkamas naujas skyriaus pirmininkas.

Alvido Šimkaus išplatintame pranešime teigiama, jog skyrius jau nuo balandžio pabaigos buvo likęs be pirmininko, kai jis, buvęs ilgametis skyriaus pirmininkas, dabar esantis Klaipėdos miesto tarybos nariu, atsistatydino iš pareigų, protestuodamas dėl partijos pirmininko Naglio Puteikio veiksmų.

Skyrius nariai kandidate į skyriaus pirmininkus pasiūlė ilgametę partijos narę, skyriaus pirmininko pavaduotoją, laikinai skyriui vadovavusią Jolantą Krutkevičienę (nuotr. iš„Facebook”). Ji ir buvo išrinkta skyriaus pirmininke.

Pasak pranešimo, daugumai skyriaus narių nuostabą sukėlė skyriaus susirinkime pasirodžiusi Nina Puteikienė, kuri pareiškė, kad kandidatuos į skyriaus pirmininkus.

„Paklausta, kada ji įstojo į partiją, atsakė – šiandien. Beje, taip atsakė ir nemaža dalis jos paremti atėjusių ganėtinai pagyvenusio amžiaus žmonių. Pasitikslinus, kas N. Puteikienę ir šiuos žmones priėmė, jei nebuvo skyriaus susirinkimo, N. Puteikis atsakė, kad priėmė partijos valdyba”, – rašoma Alvido Šimkaus parengtame pranešime.

Jame nurodoma, jog vadovaujantis LCP įstatais valdyba į partiją gali priimti narius tik iš tų vietovių, kur nėra skyriaus.

A. Šimkus savo pranešime tokius N. Puteiko veiksmus pavadino sukčiavimu.

„Puteikių šeimos duetas negailėdamas jėgų stengėsi, kad Nina Puteikienė laimėtų. N. Puteikienės gražbyliavimas, N. Puteikio panegirika žmonai liejosi upeliais. Visgi nepaisant Puteikių dueto pastangų, skyriaus nariai pirmininke išrinko Jolantą Krutkevičienę” , – rašoma pranešime.


  2019-08-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt