Sveikata

Klaipėdos miesto poliklinika: atstatytas istorinis teisingumas (4)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-08-14


Akylesni klaipėdiečiai bus pastebėję, jog jau porą savaičių, kaip yra pasikeitusi buvusio Klaipėdos pirminės sveikatos priežiūros centro iškaba – susigrąžintas poliklinikos pavadinimas. Tiesa, vietoj kažkada čia buvusiosios III-osios poliklinikos dabar ši viešoji įstaiga, esanti miesto savivaldybės pavaldume, vadinasi Klaipėdos miesto poliklinika.

„Mes tik atstatėm istorinę teisybę”, – paklausta, kas pasikeitė gydymo įstaigos darbe, pakeitus pavadinimą, teigė poliklinikos vyriausioji gydytoja Loreta Venckienė.

Šioje gydymo įstaigoje pas šeimos gydytojus yra prisirašę 50 000 daugiausia pietinės miesto dalies klaipėdiečių. Palmiros Mart nuotr.

Pasak poliklinikos vadovės, ankstesnis buvęs pavadinimas neatitiko gydymo įstaigos vykdytos veiklos.

„Mes tik įgyvendinome sveikatos apsaugos ministro reikalavimą turėti tam tikrą specialistų skaičių, kad įstaiga galėtų būti savivaldybės poliklinika”, – formalų gydymo įstaigos pervadinimą paaiškino L. Venckienė, pridūrusi, jog dėl to prie poliklinikos prisirašiusiems klaipėdiečiams ar turintiems siuntimus pas čia dirbančius specialistus niekas nesikeičia.

Be šeimos gydytojų, kaip ir anksčiau, čia pacientus konsultuoja įvairių sričių medikai: neurologos, loristas, urologas, endokrinolgas, dirba echoskopuotojas, radiologai, veikia reabilitacijos skyrius, laboratorijos ir kt. Poliklinikoje nuolat dirba 10 odontologų, o vienas dantų ligų specialistas budi ir savaitgaliais, nors esą jo paslaugų prireikia nedaugeliui. Poliklinikoje pradėjo veikti ir naujas modernus akių ligų kabinetas.

Artimiausiu metu, pasak L. Venckienės, čia pradės dirbti kardiologas ir endoskopuotojas. Tikimasi, jog tai leis sumažinti pacientų, laukiančių šių specialistų konsultacijų, eiles.

Iš viso Klaipėdos miesto poliklinikoje dirba 311 darbuotojų, 40 iš jų – aptarnaujantis personalas, visi likusieji – medicinos darbuotojai.

Šioje gydymo įstaigoje pas šeimos gydytojus yra prisirašę per 50 000 daugiausia pietinės miesto dalies klaipėdiečių.


2019-08-14

4 komentarai apie “Klaipėdos miesto poliklinika: atstatytas istorinis teisingumas”

  1. ten gydytoju nera, ten dirba nusikalteliai, kurie nuo 90x metu o gal ir anksciau, fabrikuoja psichines sutrikimus, ir mazameciams ir suaugusiams. neismano nei kaip liga nustatyti, nei kaip gydyti, tada bando safabrikuoti psichinine diagnoze, depresija ar panasei, ir pastumti zmogu i psichiatrini pragara. bukit atsargi zmones, ne papulkit ant situ aferistu kabliuka..dabar pora seimos alegydytoju i psichiatre kuri visiems dabrikavo psichines diagnozes dirba taip pat ir nefridos klinikoje.

  2. Net juokinga darosi. Jau pykčio nebeužtenka. Koks skirtumas kaip pavadinsi šią įstaigą? Pacientams svarbu gydymo kokybė ir tvarka laukiant gydymo paslaugų . O tvarkos kaip tik ir pasigendama. Didžiausia betvarkė iš visų poliklinikų , kuriose teko pabuvoti ir pavadinimas čia nieko nepakeis istorinis ar dar koks nors . Nejuokinkite kite ežių…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt