P0

Regionas

„Palanga MOD 2019″: dvi dienos mados, muzikos, kūrybos ir kūno kultūros

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-15


Daugiau nei dvi dešimtys lietuviškų prekės ženklų kūrėjų, svečiai iš Latvijos, gyvo garso koncertai, kūrybinės dirbtuvės ir mankšta – tokia programa šį savaitgalį susitikti Palangoje kviečia mados stovykla po atviru dangumi „Palanga MOD“.

Rugpjūčio 17 ir 18 dienomis nuo vidurdienio iki vėlyvo vakaro kultūros pievoje „I love Palanga“ reziduos Lietuvos kūrėjai, pristatantys savo prekės ženklus: Diana Paukštytė, Lina Andriukonė, Ana Romanova, Jurga Sutkutė, Augustė Šnioka, Sandra Yushka, „Zefyras“, „Rudnė“, „Celsius 273“, „Kartu“, „DD Workshop“ ir kiti. Bus ir svečių iš kaimyninės Latvijos – prekės ženklo „One Wolf“ kūrėjų.

14 ir 15 val. į pažintį su keramika pakvies „Pho Ceramics“ siela Audronė Dačkutė.

„Kūrybinėmis dirbtuvėmis, kurių tema „Mano miestas – mano miškas“, noriu atkreipti dėmesį į tai, kaip viskas priklauso tik nuo mūsų pačių – aplinką ir save mes kuriame patys. Visi kartu iš molio nulipdysime bendrą miestą – tokį kokį norime matyti, kiekvienas įnešdamas dalelę savęs“, – pranešime spaudai cituojama kūrėja.

Nuo 16 val. į dar vieną kūrybinį nuotykį pakvies Jolita Vaitkutė – išskirtinė menininkė, savo idėjas įgyvendinanti pasitelkdama įvairius kasdienius objektus ar maistą. Dažniausia jos kūrybos forma – instaliacijos, performansai ir iliustracijos. Menininkė praves iliustracijos dirbtuves ir pakvies į kasdienybę bei daiktus aplink pažvelgti kūrybiškai.

Šeštadienį pradės Sumaya mankšta su sertifikuota trenere Maja Segal. Sumaya – tai viso kūno giliųjų raumenų stiprinimo, tempimo bei atpalaidavimo sveikatingumo mankšta, sukurta per kelerius metus praktikos, sujungus kalanetikos, pilateso ir jogos pratimus, tinkanti bet kokio fizinio pasiruošimo žmogui.

„Palanga MOD“ muzikinę atmosferą kurs klaipėdietė „Lialiastyga“, „Strings of Earth Orhestra“ bei „Fume & Comette“ iš Vilniaus.

Mados stovykla kultūros pievoje veiks iki sekmadienio 18 val.


2019-08-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt