P0

Uostas ir jūra

SGD klasteris vėl bendradarbiaus su pasauline jūrų pramonės paroda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-15


Lietuvos SGD klasteris, kurio veiklą koordinuoja Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP), tęsia užpernai užmegztą bendradarbiavimą su pasaulinės jūrų pramonės parodos SMM organizatoriais Hamburg Messe und Congress GmbH. 2020 m. rugsėjo 8-11 dienomis vyksiantis renginys ir vėl pasiūlys išskirtines sąlygas jame norintiems dalyvauti klasterio atstovams.

Pranešama, kad nauja bendradarbiavimo sutartis pasirašyta rugpjūčio 12 d., kuri jau antrąsyk pasitarnaus siekiant tarptautinėje arenoje, solidžiausiame renginyje, skirtame jūrinio sektoriaus verslui, pristatyti Lietuvos SGD klasterio vykdomas veiklas ir projektus specialios sesijos metu, o taip pat suteiks galimybę delegacijos nariams nemokamai apsilankyti parodoje bei gauti specialiai paruoštus informacinius paketus.

Kas dvejus metus vykstančioje parodoje, kurios plotas siekia daugiau nei 90 tūkst. kv. m., savo stendus pristato per 2200 dalyvių iš kone 70-ies pasaulio šalių, apsilanko apie 50 tūkst. svečių iš 120-ies valstybių.

Laivų statybos, jų įrangos ir eksploatavimo, jūrinių technologijų, krovos sistemų, jūrinės  inžinerijos, jūrinių paslaugų, kitų sektorių atstovai bei ekspertai į Hamburgą susirenka pristatyti inovatyvias technologijas bei aptarti jūrinės pramonės perspektyvas.

„SMM atveria galimybes susitikti ir diskutuoti rūpimais klausimais su galingiausių jūrinės industrijos kompanijų atstovais, mokslininkais, aukštais valdžios pareigūnais. Nekantraujame darsyk prisistatyti šiai išties plačiai bendruomenei bei užmegzti su ja dar stipresnius ryšius. Kviečiame SGD klasterio partnerius savo kitų metų kalendoriuose jau pasižymėti rugsėjo 8-11 d. ir išnaudoti galingą šio pasaulinio lygio renginio potencialą“, – pranešime spaudai cituojamas Lietuvos SGD klasterio koordinatorius, KMTP plėtros vadovas Andrius Sutnikas.


2019-08-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt