P0

Politika, Svarbu

Savivaldybės darbuotojams – soti vasara (6)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-08-16


„Sodros” skelbiamais duomenimis, vidutinis Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos darbo užmokestis šį birželį šoktelėjo iki neregėtų aukštumų.

Savivaldybės administracijos atstovai tokį pokytį aiškina atostoginiais ir premijomis.

„Sodros” skelbiamais duomenimis, šį birželį vidutinis atlyginimas Klaipėdos savivaldybės administracijoje sudarė 2436 eurus. Jis buvo beveik 55 proc. didesnis nei gegužę, kai sudarė 1574 eurus. Pernai birželį, kai dar galiojo senoji mokesčių sistema su atskiromis darbuotojo ir darbdavio „Sodros” įmokomis, vidutinis tarnautojų atlyginimas sudarė 1369 eurus (skaičiuojant pagal dabartinę sistemą tai sudarytų apie 1800 Eur). Tad šių metų algos išaugo ir lyginant su atitinkamu praėjusių metų vidurkiu – apie 35 proc.

Iki tol šiemet vidutinis mėnesinis atlyginimas savivaldybėje svyruodavo nuo 1389 iki 1593 eurų.

„Birželio mėnesį darbo užmokesčio šuolis yra dėl nemažo atostogaujančių darbuotojų skaičiaus ir dėl darbuotojų skatinamo. Darbuotojai skatinami vadovaujantis teisės aktais ir įstaigoje galiojančia kolektyvine sutartimi. Šiuo atveju vienkartinės pinigines išmokos buvo išmokėtos už nepriekaištingą tarnybinių pareigų vykdymą, atlikus vienkartines ypatingos svarbos užduotis, darbuotojams, neturintiems galiojančių tarnybinių nuobaudų”, – šią situaciją „Atvirai Klaipėdai” paaiškino Savivaldybės administracijos Informavimo ir e. paslaugų skyriaus viešųjų ryšių specialistas Vitalijus Čiapas.

Birželį Klaipėdos savivaldybė dirbo 439 asmenys.


2019-08-16

6 komentarai “Savivaldybės darbuotojams – soti vasara”

  1. ir tai yra…VIDUTINIS atlyginimas “popieriuje” vadinasi apie 950Eur “į rankas”, turint omeny kad vadovai gauna tikrai daugiau nei 950Eur kas lieka eiliniams?

  2. Gerai sedi. Nepriekaistingai. Ir be nuobaudu. 500!!!!!. Kokioj imonej uz tai moka? Imones moka jiems kurios bent kazka gamina ir saviems darbuotojams minimuma temoka kad islaikyti tuos veltedzius

  3. 439 žmonės???? Maksimum 100 užtektų ant tokio miestuko . Jiem mokėtų po 4k, ir intu tik profus. Dabar 439 iš kurių kokie 20 gerai dirba. Pasibaisėjau. Merą irgi pencijon, juk pencinykas.

  4. Už nepriekaištingą tarnybinių pareigų vykdymą…
    Bepigu ne savo uždirbtus pinigus tratinti į visas puses 🙁

    • O jie ir privalo nepriekaištingai atlikti savo pareigas geriau padetumėt savo miesto pensininkams, kaip Alytus, užtai Grubliauskas už savo kėdę kovojo suprakaitavęs…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt