P0

Kriminalai ir nelaimės

Karklėje pavogė autobusiuką, o festivalyje siautė narkotikų mėgėjai (papildyta)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-18


Prie jūros Karklėje nuo ketvirtadienio vykstant muzikos festivaliui, policijos pareigūnams darbo netrūksta.

Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Pranešama, jog  šeštadienio naktį apie 2 val. pastebėta, kad Karklėje iš namo kiemo pavogtas baltas autobusiukas „Toyota Proace Verso”. Padaryta 43 000 eurų žala.

Tuo metu festivalio teritorijoje pareigūnai nespėjo gaudyti narkotikų turėtojų.

Jei ankstesniais metais daugiausiai pasitaikydavo kanapių suktinukių mėgėjų, šį kartą sučiupti, regis, stipresnių narkotikų vartotojai.

Vien penktadienį sulaikyti šeši vaikinai nuo 19 iki 22 metų amžiaus, su savim ar automobiliuose turėję po keletą tablečių bei įtartinų miltelių. Tik pas vieną iš jų rastos, įtariama, kanapės.

Dar daugiau įvairių narkotinių medžiagų turėtojų festivalyje sulaikyta šeštadienį.

Apie 10.30 val Mobilios kuopos pareigūnams kartu su policijos kinologu ir tarnybiniu šunimi patruliuojant festivalio teritorijoje palapinių miestelyje šuo savo elgesiu parodė, jog vienoje iš palapinių gali būti draudžiamų medžiagų.

Apžiūrėjus palapinę, po jos dugnu rasta plastiko dėžutė su 4 folijos suktinukais, taip pat palapinėje rastas lagaminas, kuriame tarp rūbų rastos į maistinę plėvelę susuktos 88 tabletės, įtariama, narkotikai. Dėl šio įvykio sulaikytas palapinėje buvęs 21 metų vaikinas, kuris prisipažino, jog radiniai priklauso jam.

Tas pats pareigūnų šuo Naruto narkotines medžiagas aptiko ir automobilyje Toyota Avensis – už variklio gaubto rastas juodas plastikinis paketas su baltos spalvos milteliais bei aštuoni folijos lankstinukai su augalinės kilmės medžiaga. Dalinės apžiūros metu pas 21 metų automobilio vairuotoją rastas plastikinis juodas buteliukas, kuriame buvo maišelis su baltos spalvos milteliais bei pusė žalios tabletės – įtariama, jog tai narkotinės medžiagos.

Šeštadienį Karklėje su, kaip įtariama, įvairios kilmės mažesnio kiekio narkotinėmis medžiagomis sulaikyti dar keturi 21, 22, 25 ir 26 metų vaikinai.


2019-08-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt