Verslas

Seminaras transporto priemonių importuotojams, perdirbėjams, politikams ir visuomenininkams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-19


ENTP surinkimo ir perdirbimo sistema kviečia į seminarą, kuris vyks antradienį, rugpjūčio 20 d. nuo 16 iki 19 val. Klaipėdoje, Birutės g. 16. (Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos valdyba).

Seminare laukiami Klaipėdos regiono transporto priemonių importuotojai, eksploatacijai netinkamų transporto priemonių perdirbėjai, atliekų tvarkytojai, vykdomosios valdžios, savivaldos, kontroliuojančių institucijų, asociacijų ir visuomenės atstovai.

Seminaro metu vyks diskusijos dėl naujai įsigaliojusių teisinių reikalavimų transporto priemonių importuotojams, transporto remontą ir techninę priežiūrą vykdančioms įmonėms bei eksploatacijai netinkamų transporto priemonių perdirbėjams.

Transporto priemonių importas, techninė priežiūra, remontas, priėmimas, surinkimas ir sutvarkymas – glaudžiai tarpusavyje susijusios veiklos. Vienoms jų reikia įvairių leidimų ir licencijų, kitoms užtenka tik IĮ.

Dėl išplitimo mąsto ir specifikos minimoms veikloms nustatytos atitinkamos teisinės prievolės ir įpareigojimai, jos dažnai sulaukia išskirtinio kontroliuojančių institucijų dėmesio. Bus kalbama, kaip išvengti aplinkos taršos, bešeimininkio transporto keliamų problemų, kaip eliminuoti iš rinkos „nelegalus“, kaip kurti minimiems verslams palankią aplinką ir jų dialogą su kontroliuojančiomis institucijomis, savivaldos administracija, visuomeninėmis organizacijomis.

Seminare bus gilinamasi į šias temas:
• transporto priemonių gamintojų/importuotojų ir perdirbėjų pareigos, teisės, bendradarbiavimas;
• GPAIS – ką turime žinoti?
• iššūkiai, su kuriais susiduriame vykdydami nustatytas užduotis.

Esamos Klaipėdos regiono situacijos apžvalga:
• vykdomosios valdžios atstovų požiūris;
• verslininkų požiūris;
• transporto priemonių gamintojai/importuotojai ir perdirbėjai, jų bendradarbiavimo galimybės, ES valstybių patirtis, nacionaliniai ypatumai.

Verslo straipsnių visus kompas

Organizatoriai tikisi aktyvaus dialogo ir racionalių pasiūlymų visais aukščiau minėtais klausimais. Norintieji plačiau susipažinti su seminaro medžiaga ar įtraukti į darbotvarkę svarbią temą turėtų kreiptis: vidaspocius@autorecycling.lt arba tel.: +370 687 55091.

Apie ketinimą dalyvauti seminare prašoma pranešti elektroniniu paštu administracija@autorecycling.lt arba telefonu +370 687 27451.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2019-08-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt