Uostas ir jūra

Klaipėdoje – vėl kruizinių laivų duetas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-22


Penktadienį Klaipėdos uoste vėl vienu metu viešės du kruiziniai laivai. Nuo 7 iki 18 val. Kruizinių laivų terminale miestiečiai ir miesto svečiai galės grožėtis kruiziniu laineriu „Mein Schiff 4″, o kruizinis laineris „Norwegian Spirit” uostamiestyje bus nuo 7 iki 17 val. Šis laivas švartuosis prie Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos („Klasco”) krantinių.

Pasak „Cruise Services Klaipėda” kruizų aptarnavimo vadovės Agnės Mikniūtės, iš viso abiem laivais į Klaipėdą atvyksta svečiai iš 51 valstybės.

„Mein Schiff 4″ kruizu į mūsų miestą atvyksta 2603 svečiai. Didžioji laivo keleivių dalis – net 2480 – yra Vokietijos piliečiai.

Su Maltos vėliava plaukiojantis „Mein Schiff 4″ į Klaipėdą atvyksta beveik kasmet nuo 2015 m. Šiemet tai antrasis šio laivo vizitas mūsų mieste.

oceando.de nuotr.

Dešimties dienų Baltijos šalių kruize Klaipėda yra antrasis uostas. „Mein Schiff 4″ atvyksta iš Gdansko, vėliau vyks į Sankt Peterburgą. Viso kruizo metu užsienio svečiai dar aplankys Estiją bei Švediją.

Šis 2015 m. Turku mieste, Suomijoje, pastatytas laivas priklauso Vokietijos kruizinių linijų kompanijai „TUI Cruises”. 293 m ilgio 15 denių laive įrengtos 1253 kajutės, dirba 1000 įgulos narių. Pagrindinė kalba laive – vokiečių.

Su Bahamų vėliava plaukiojantis „Norwegian Spirit” į Klaipėdą atplukdys 2012 svečių, iš kurių net 1011 – JAV piliečiai.  Į Klaipėdą „Norwegian Spirit”” atvyksta iš Rygos. Palikęs mūsų uostamiestį laivas vyks į Gdanską. 15 dienų kruizo metu keleiviai dar aplankys Suomiją, Rusiją, Estiją,Vokietiją, Daniją, Norvegiją, Nyderlandus, Belgiją bei Prancūziją.

seascanner.com nuotr.

268 m ilgio 13 denių laivas pastatytas 1998 m. Vokietijoje. „Norwegian Spirit” priklauso JAV kruizinių linijų kompanijai „Norwegian Cruise Line”.


2019-08-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt