Verslas

Muitinė pristatys „vieno langelio” projektą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-22


Kitą ketvirtadienį, rugpjūčio 29 dieną, 11 val. viešbučio „Green Park Hotel Klaipėda“ salėje (Minijos g. 119) vyks projekto „Vieningo informavimo ir konsultavimo tinklo sukūrimas muitinės klientams“ rezultatų verslui ir visuomenei pristatymas uostamiestyje.

Šio Lietuvos muitinės projekto, finansuojamo iš Europos Sąjungos lėšų, tikslas – pagerinti paslaugų teikimą muitinės klientams, sukuriant ir įdiegiant vieningą konsultavimo ir informacijos teikimo modelį muitinės sistemoje „vieno langelio“ principu.

Dėl išsamesnės informacijos, registracijos į renginį ar dėl kitų klausimų kreiptis į Virginiją Paulionienę tel. (8 5) 232 7493 arba e. p. virginija.paulioniene@lrmuitine.lt.


2019-08-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt